Останнє оновлення: 21:09 вівторок, 13 квітня
Економіка
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / ВАТ «Ніжинсільмаш» молиться на „Союз птицеводов России”?

ВАТ «Ніжинсільмаш» молиться на „Союз птицеводов России”?

обладняння для птахофабрикВідоме на Чернігівщині підприємство «Ніжинсільмаш» (м.Ніжин) сподівається після набуття членства в „Союзе птицеводов России” освоїти і російський ринок і погасити заборгованість із зарплати 673,2 тис. гривень.

Про це заявив керуючий санацією підприємства Віктор Писаренко під час чергового засідання обласної Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати вперше проведеного безпосередньо на підприємстві-боржнику ВАТ „Ніжинсільмаш”.

Він додав, що, завдяки активізації роботи служби маркетингу заводу, також значно розширено географію співробітництва із споживачами продукції заводу Дніпропетровської, Донецької, Сумської, Полтавської областей України.

Окрім членів Комісії у засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної федерації профспілок, керівництво та представники трудового колективу ВАТ „Ніжинсільмаш”, міський голова м. Ніжина, представники міністерств, відомств, регіональних ЗМІ.

За словами в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Білоус, підприємство ВАТ „Ніжинсільмаш” входить до переліку промислових підприємств області, які є найбільшими боржниками з виплати заробітної плати. Станом на 25.04.2007р. заборгованість на ньому склала 673,2 тис.грн., що, звичайно ж, викликає занепокоєння у керівництва області, адже за кожним працюючим на заводі стоїть сім’я, діти.

Керуючий санацією підприємства Віктор Писаренко вважає, що головна причина наявної заборгованості із заробітної плати полягає в несвоєчасності розрахунків підприємств-замовників за виготовлене обладнання. Це, через відсутність обігових коштів, змушує керівництво за рахунок коштів несвоєчасно виплаченої зарплати та частково попередньої оплати виготовляти обладнання для нового замовника.

На його думку, підприємство потребує допомоги з боку уряду та центральних органів виконавчої влади щодо вирішення питань захисту на внутрішньому ринку шляхом підвищення митних ставок на ввезення в Україну аналогічного іноземного обладнання, що було вже у використанні, а також присвоєння окремого коду в Українській класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності обладнанню кліткового та підлогового утримання птиці. Необхідно також фінансувати за рахунок коштів спеціального фонду Державного бюджету впровадження енергозберігаючих технологій ВАТ „Ніжинсільмаш”.

Також Віктор Миколайович повідомив, що нещодавно завод отримав нові замовлення, а це дасть змогу погасити наявну заборгованість із заробітної плати вже найближчим часом.

Позицію головного управління Пенсійного фонду України в області висловила заступник начальника управління Тетяна Яворська. Вона запевнила, що управління зацікавлене в максимальному збереженні всіх своїх платників і тому йде їм назустріч. Протягом процедури санації ситуація на ВАТ „Ніжинсільмаш” покращилася і Тетяна Федорівна переконана, що завод у змозі виконати план санації у повному обсязі.

Лояльність до підприємства виявило і керівництво Державної податкової адміністрації в області. За словами Олександра Зінченка, заступника голови адміністрації, із заводом укладено декілька мирових угод, якими передбачено розстрочення виплати податкового боргу на значний період.

Як наголосив у своєму виступі міський голова м. Ніжина Михайло Приходько, місцеві органи виконавчої влади роблять все можливе, щоб підтримати завод, зокрема, звільнили його від тягаря об’єктів соціальної сфери.

Познайомившись з роботою інструментального цеху та оглянувши зразки птахівничого обладнання, яке виготовляє завод, учасники засідання зайвий раз переконалися в унікальності його продукції та необхідності збереження і розвитку підприємства. За результатами виїзного засідання готується протокольне доручення.

За матеріалами управління інформації та Чернігівської ОДА.

Від «Високого Валу». Журналісти області чують «казочки» нинішнього керуючого санацією ВАТ „Ніжинсільмаш”, а раніше голови правління Віктора Писаренка уже майже 5 років. Міняються, президенти, уряди, губернатори, а Віктор Миколайович керує і  обіцяє, створює проблеми, знов  обіцяє і керує. Цього разу обійшовся, навіть, без останнього китайського попередження.

Коментарі (4)

Sirko - Trembita | 2007-05-04 11:07

Глянув. Дуже все спеціфічно. Нічого, на жаль, з переліку їх обладнання не зрозумів. Сучасне воно чи ні?

Trembita | 2007-05-04 09:47

Яка співпраця? Яка Росія?!

Ви погляньте на їхній доробок:

http://selmash.com.ua/

Тут Без сліз не обійтися :(

Николай | 2007-05-01 17:25

Сирко! Не стоит рассуждать так убого! Во-первых, развитие торгово-экономических отношений с Россией (ЕС, США, как и с любыми другими) это позитивное явление априори, а не потому что именно с Россией. Во-вторых, развитие украинской экономики стимулирует не рост экономики России, а грамотный менеджмент и освоение выпуска востребованной и конкурентоспособной экономики на украинских предприятиях. Пусть Нежинсельмаш попробует продать свои клетки для кур или автопоилки в ЕС.:)) Далеко, кстати, ходить не надо - птицеводство одна из наиболее динамично развивающихся отраслей с/х Украины. Почему Нежинсельмаш в загоне? Наверное, как в барделе, пришла пора не мебель переставлять, а менять п...

В-третьих, хая ЮВТ И ВАЮ, посмотрите данные Госкомстата за 2005 год и обратите внимание на сколько вырос товарооборот Украины с РФ. И, кстати не за счет роста цен на энергоносители, как у кое кого из Ваших кумиров.

Sirko | 2007-05-01 10:18

В этом году Россия планирует запустить еще шесть украинских ракет, каждая из которых выведет на орбиту по 14 спутников.

Ставка нежинцев на Россию - позитивное явление. Россия сейчас пошла в развитие и стимулирует развитие украинских предприятий. Главное, чтоб не помешали этому хорошему делу президент Украины Ю.Тимошенко и лидер оппозиции В. Ющенко.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Молдову на Євробаченні представить співачка українського походження — Natalia Gordienko

SVOBODA.FM