Останнє оновлення: 08:14 четвер, 25 квітня
Стандарти якості
Ви знаходитесь: Політика / Регіон / Курки будуть нестись у європейських умовах!

Курки будуть нестись у європейських умовах!

НіжинсільмашЗавод «Ніжинсільмаш» почав впроваджувати систему управління якістю відповідно до стандартів ISO 9001.

Про це повідомила начальник відділу систем управління якістю державного підприємства «Чернігівстатндартметрологія» Тетяна Рудик.

«Ніжинсільмаш» планує сертифікувати систему вже у першому півріччі поточного року. Зараз триває документування всіх процесів» - сказала вона.

За словами Тетяни Рудик, на заводі «Ніжинсільмаш» ще з радянських часів частково збереглась комплексна система управління якістю. Це допоможе у впровадженні системи за міжнародними стандартами.

Директор ніжинського заводу Віктор Писаренко відзначає, що система управління якістю допоможе знайти нових партнерів та розширити ринки збуту  продукції.

Комплект обладнання для утримання курей-несучок виробництва заводу «Ніжинсільмаш» став лауреатом конкурсу «Чернігівська якість-2005».

«Це підтвердило високу якість продукції заводу. Впроваджена система управління гарантуватиме стабільність якісних показників,» - наголосив заступник голови регіональної конкурсної комісії – генеральний директор ДП «Чернігівстандартметрологія» Віталій Бекешко.

Він підкреслив, що сертифікат на систему управління якістю стане для заводу «Ніжинсільмаш» перепусткою при вступі України до Світової організації торгівлі.

На сьогодні підприємство співпрацює із птахофабриками України та освоює прикордонні ринки Росії.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Копали на власному дворі – натрапили на снаряд

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор