Що ви думаєте про реформу?
Протягом червня проект територіальної реформи буде обговорюватись на рівні кожного району Чернігівщини. А в пресі публікуватимуться відгуки громадян.
Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Обушний.
„До кінця травня будуть створені робочі групи по внесенню пропозицій до проекту територіальної реформи,” – сказав він.
За словами Олега Обушного, до складу груп ввійдуть, зокрема, представники районних державних адміністрацій та райрад, засобів масової інформації та громадськості, міські та селищні голови, підприємці, сільськогосподарські товаровиробники.
У робочих групах планується протягом першого місяця літа всебічно обговорити зміни, що передбачені реформою, і внести свої пропозиції.
„Графіки обговорень уже затверджені. З 3 червня, практично щодня, будуть проводитися великі виїзні „кущові” засідання із залученням представників кожного району області,” – відзначив перший заступник голови ОДА.
Як пояснив Олег Обушний, протягом липня-серпня пропозиції від районів будуть узагальнені та направлені до Кабінету Міністрів.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 5686 |
Додати коментар: