Останнє оновлення: 09:25 вівторок, 7 грудня
COVID-19
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Всі пацієнти отримують кисневу терапію - Чернігівська ОДА
Всі пацієнти отримують кисневу терапію - Чернігівська ОДА

Всі пацієнти отримують кисневу терапію - Чернігівська ОДА

25 жовтня генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань. "На сьогоднішній день у лікарнях міста, які надають допомогу хворим на Ковід-19, склалася досить критична ситуація з киснем, якого вистачить лише на кілька годин", - повідомив лікар.

В коментар для Суспільного заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк підтвердила, що ситуація із кисневим забезпеченням у лікарнях області ускладнилася на минулому тижні. Вона це пов'язала із ростом кількості хворих. Але за словами Шерстюк жодного дня жодна лікарня без кисню не лишалася, а заяви Владислава Кухаря прокоментувала так.

"Ще в суботу ми говорили із головним лікарем. Ми говорили, що в разі якихось питань дефіциту кисню, які можуть виникнути у понеділок, будемо виходити з ситуації забезпеченням кисню через кисневу станцію, яка наявна в закладі, та за рахунок балонного кисню. Станом на зараз мені повідомляють, що балонний кисень надано у другу міську лікарню. Відповідно, всі пацієнти отримують кисневу терапію".

Поставку кисню очікують з Маріуполя. Зі слів Жанни Шерстюк, вантаж має прибути завтра (26 жовтня - СФ) вранці – це 20 тонн рідкого кисню, який має забезпечити потреби лікарень області щонайменше на тиждень.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Співачка Lida Lee презентувала dance-відео, яке зняла в унікальному музеї гітар

SVOBODA.FM