Останнє оновлення: 10:51 четвер, 28 жовтня
COVID-19
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Укртелеком долучився до масової вакцинації працівників у Чернігові
Укртелеком долучився до масової вакцинації працівників у Чернігові

Укртелеком долучився до масової вакцинації працівників у Чернігові

До ініціативи міністерства охорони здоров'я з організації колективної вакцинації від корона вірусу долучилося АТ «Укртелеком», завершивши добровільне щеплення працівників проти COVID-19.

Здоров’я та безпека співробітників – пріоритет компанії. Тому телеко-оператор приєднався до ініціативи МОЗ та надав організовану можливість всім бажаючим співробітникам вакцинуватися. А для проведення вакцинації створив всі необхідні умови: надав приміщення, доступ до мережі інтернет та забезпечив дотримання санітарних норм і наявність засобів захисту, санітайзерів тощо.

Вакцинація серед співробітників успішно стартувала на початку червня і проходила у низці міст: Чернігів, Дніпро, Кропивницький, Київ, Хмельницький, Суми, Запоріжжя, Черкаси, Харків, Вінниця, Львів, Івано-Франківськ, Житомир. За цей час щеплення від COVID-19 (дві дози) отримали 1107 працівників, які виявили таке бажання. Для щеплення використовувалася вакцина Pfizer та Moderna.

«Для нас було важливо забезпечити організовану можливість вакцинуватися бажаючим працівникам компанії. І зробити це з максимальним географічним охопленням для їх зручності та безпеки», – зазначила директор з управління персоналом та організаційного розвитку Укртелекому Тетяна Петрук.

З початку пандемії компанія приділяє особливу увагу здоров’ю та безпеці співробітників, дотримуючись карантинних норм та обмежень, виконуючи необхідні санітарні та гігієнічні вимоги. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM