Останнє оновлення: 17:44 п'ятниця, 30 жовтня
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Витрати на медицину у 2021 році зростуть безпрецедентно - міністр фінансів
Витрати на медицину у 2021 році зростуть безпрецедентно - міністр фінансів

Витрати на медицину у 2021 році зростуть безпрецедентно - міністр фінансів

Витрати на медицину у 2021 році зростуть безпрецедентно - до 4,2% ВВП. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в ході представлення проекту державного бюджету на 2021 рік

"Охорона здоров'я є нашим ключовим пріоритетом з урахуванням пандемії та продовження медичної реформи. Витрати на медицину зростуть безпрецедентно – до 4,2% ВВП, це понад 190 млрд грн у зведеному бюджеті, плюс 57 млрд грн до поточного року", - сказав він.

"Витрати на медицину зростуть безпрецедентно - до 4,2% ВВП, це понад 190 млрд грн у зведеному бюджеті, плюс 57 млрд грн до поточного року", - заявив Марченко

Міністр зазначив, що до 2023 року прогнозується зростання обсягів фінансування охорони здоров'я до рівня 5% ВВП.

"Для продовження реалізації програми медичних гарантій передбачено 123 млрд грн. Це 35 пакетів медпослуг для населення, а також відшкодування вартості лікарських засобів для понад 5 млн осіб. Ця сума враховує витрати для підвищення на 30% зарплат медиків", - повідомив Марченко.

Що стосується боротьби з COVID-19, то, за словами голови Мінфіну, пакет боротьби з коронавірусом в наступному році становить 19 млрд грн, з них 16 млрд - надання медичних послуг в рамках програми медичних гарантій як реагування на епідемію коронавірусу, 2,6 млрд грн вперше складуть витрати на вакцинацію від COVID-19, а 1 млрд грн передбачено для обладнання робочих місць вчителів технічними засобами для дистанційного навчання. Ключові цифри бюджету на наступний рік виглядають наступним чином: зростання ВВП + 4,6%; середній курс-29,1 грн/дол; доходи держбюджету - майже 1,1 трлн грн; видатки держбюджету - 1,3 трлн грн; дефіцит бюджету - 270 млрд грн.

Підписуйтеся на наші оперативні новини і цікавинки у Telegram і Twitter.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM