
Священники без масок і дотримання дистанції: МВС дало поради вірянам на Великдень
Міністерство внутрішніх справ не зачинятиме храми під час Великодня усупереч посиленим обмежувальним заходам. Але усі парафіяни повинні будуть дотримуватися окремих вимог.
Про це в ефірі Сніданок з 1+1 повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
«Ми не можемо застосовувати силу для закриття храмів, це було б неправильно. Але ми провели цілу низку зустрічей і консультацій, зустрічей через відеозв'язок, з керівниками українських релігійних конфесій і домовилися про те, що на Великдень будуть впроваджені певні правила», – сказав він.
У день Великодня до храмів пускатимуть не більш ніж 10 осіб, зазначив Геращенко. З-поміж іншого, всі, крім священника, повинні бути у захисних масках і дотримуватися соціальної дистанції.
Також церкви будуть вести ретрансляції літургій.
«Тому ми робимо так, щоб люди не хворіли», – підсумував Геращенко.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3503 |
Посилання до теми:
10.04.2020 Поліція не буде виводити людей з храмів на Великдень, - Клименко
8.04.2020 Богослужіння-онлайн, ікона та свята вода: у ПЦУ розповіли, як освятити великодній кошик дистанційно
10.04.2020 Релігійні богослужіння до Великодня та Вербної неділі на UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА
9.04.2020 Не допустити спалаху епідемії коронавірусу після Великодня — завдання церкви, держави і самих вірян
7.04.2020 Громади Чернігівщини на карантині
Додати коментар: