Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
втрата
Ви знаходитесь: Політика / Медицина / Пішла з життя ортопед-травматолог Валентина Єсипчук
Пішла з життя ортопед-травматолог Валентина Єсипчук

Пішла з життя ортопед-травматолог Валентина Єсипчук

П‘ятого грудня – після виснажливої онкологічної хвороби – пішла з життя відомий лікар ортопед-травматолог Єсипчук Валентина Володимирівна.

Це був один із небагатьох фахівців, про яких говорять – лікар від Бога. Вона вилікувала сотні пацієнтів, повідомляє прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся нас усіх. Полум’я болю обпікає душу від думки, що Валентини Володимирівни ніколи не буде поряд з нами. Ми не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас.

Єсипчук Валентина Володимирівна відійшли в небуття, але ми знаємо, що пам’ять про цю чудову людину житиме в наших серцях вічно. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить цю світлу душу там, де спочивають лише праведні. Бо саме такою вона була тут, на Землі.

Вічна і світла пам‘ять!

Колектив Чернігівської міської лікарні №2 низько схиляє голови у скорботі та висловлює співчуття рідним та близьким з приводу невиправної втрати.

Єсипчук Валентина Володимирівна народилася в 1973 році. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію. З 2006 року працювала в Чернігівській міській лікарні №2. Виховувала доньку.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор