Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Місто
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики та освітяни отримають винагороду від міста
За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики та освітяни отримають винагороду від міста

За внесок у відбудову Чернігова. Комунальники, медики та освітяни отримають винагороду від міста

Працівники і працівниці комунальних підприємств, які зробили особистий внесок у відновлення Чернігова, отримають одноразову матеріальну допомогу-винагороду від міста у розмірі трьох тисячі гривень. Відповідне рішення депутати одноголосно погодили під час 30-ї сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 30 березня.

"Рік минув від того, як Чернігів був частково в оточенні і місто жило в специфічних умовах. Воно вистояло, в тому числі, завдяки людям, Збройним Силам України та єдності влади. Потім було дуже багато зроблено для відновлення міста і повернення до нормального життя, наскільки це можна говорити в умовах війни. Саме тому ми знайшли таку можливість у бюджеті міста виплатити працівникам комунальної сфери разову матеріальну допомогу розміром 3 тис грн. Звичайно, хотілося б підтримати усіх людей, але бюджетне законодавство забороняє це зробити і не дозволяють можливості бюджету", — сказав про важливість затвердження цієї програми в.о. міського голови Олександр Ломако.

Виплати здійснюватимуться у рамках міської Програми надання одноразової матеріальної допомоги-винагороди мешканцям міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста – героя від наслідків російської військової агресії на 2023 рік.

Загальний обсяг фінансових ресурсів – 43 млн грн.

Кому надаватиметься така винагорода

Допомогу від міста зможуть отримати працівники комунальних підприємств Чернігівської міської ради, у тому числі некомерційних, а також закладів, установ та організацій міста державної та комунальної форми власності, які повністю або частково утримуються за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади:

- місце проживання яких зареєстровано у місті Чернігові;

- які фактично пропрацювали станом на 6 березня 2023 року не менше двох місяців.

Матеріальна допомога – винагорода не надаватиметься працівникам, трудові відносини з якими призупинено, та/або які знаходяться у відпустці без збереження заробітної плати на час дії воєнного стану.

Порядок реалізації та фінансування Програми

Клопотання та списки працівників, які мають право на отримання такої матеріальної допомоги, подають до Чернігівської міської ради керівники зазначених підприємств Чернігова. Разом із заявою додається перелік документів тут.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM