Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Міська рада виділить понад 3 мільйони гривень на роботу Чернігівської МВА
Міська рада виділить понад 3 мільйони гривень на роботу Чернігівської МВА

Міська рада виділить понад 3 мільйони гривень на роботу Чернігівської МВА

Трохи більше ніж три мільйони гривень мають виділити з міського бюджету Чернігова на роботу Чернігівської міської військової адміністрації. Таке рішення 16 березня погодив виконавчий комітет міськради. Згідно з проєктом рішення, ці гроші забезпечать функціонування МВА протягом 10 місяців.

"Там скромні розрахунки по рівнях заробітних плат, по затратах — там немає чогось, що взагалі потрібно обговорювати. Було б правильно, якби це фінансували з держбюджету, тому що функціями місцевого самоврядування ВРУ не наділила МВА, але я не хотів би це питання робити конфліктним чи спірним. Воно не є таким абсолютно".
За словами Ломако, міська військова адміністрація має 10 з половиною ставок, і кошти будуть направлені на зарплати, комунальні платежі та пальне. Поки це проєкт рішення, і звідки будуть перерозподілені гроші — ще невідомо.
"Ми зараз голосуємо тільки програму, а вже безпосередньо, де ці кошти візьмуться, коли програму ми схвалимо, то фінансове управління зробить зміни до бюджету. Я думаю, ми знайдемо ці кошти".
Нагадаємо, раніше начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський у своєму інтерв'ю Суспільному сказав, "що всі ці питання забезпечення діяльності (міської військової адміністрації, — ред.) покладаються на місцевий бюджет". Також називав свою зарплату, яку буде отримувати на руки — до 30 тисяч гривень.
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM