Останнє оновлення: 16:32 понеділок, 10 червня
Суспільство
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / У поміч місцевим журналістам: у Чернігові відкриють медіа-хаб
У поміч місцевим журналістам: у Чернігові відкриють медіа-хаб

У поміч місцевим журналістам: у Чернігові відкриють медіа-хаб

У Чернігові відкривається ресурсний центр для місцевих журналістів “Медіабаза”. ВІн буде підтримувати незалежних медійників в складних умовах. Хаби відкриваються за підтримки ГО “Інститут масової інформації” та за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

ГО “Інститут масової інформації” запускає такі медіахаби в 10 регіонах країни. Чернігівщина серед них.

Найближчий рік вони працюватимуть ще  в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Полтавській та Житомирській областях.

“Медіабаза” - це простір для підтримки роботи журналістів,які потребують нашої підтримки. Організація онлайн та офлайн тренінгів, інтенсив, дискусійних майданчиків, налагодження комунікації між медійною спільнотою, владою, силовиками та військовими, надання в користування засоби захисту та професійне обладнання, це далеко не виключний перелік задач, які виконуватимуть хаби.

“Ми будемо робити все щоб медійники Чернігівщини мали надійний безпечний тил та можливість підвищувати свої професійні  знання і навички”  - коментує регіональний представник  “ІМІ” в Чернігівській області Павло Пущенко

Скористатись послугами мережі зможуть як журналісти, що проживають у згаданих регіонах, так і ті, що перебуватимуть там за робочою необхідністю чи навіть просто проїздом.

“Ми не ставимо за мету створити десяток ідентичних майданчиків. Кожен регіон має свої особливості, специфічні потреби та уже сформовану медійну спільноту. Відповідно і хаби підлаштовуватимуть свою роботу під ті реалії, в яких перебувають. Десь потрібніші бронежилети, каски та аптечки, десь опенспейс, куди можна прийти і спокійно попрацювати, а ще десь - куточок з генератором і старлінком, бо у місті постійні перебої зі світлом та інтернетом. Ми плануємо прислухатись до потреб наших колег та підлаштовувати роботу хабу так, аби бути максимально корисними для журналістів”, - прокоментував старт проєкту координатор всеукраїнської мережі журналістських хабів Павло Лісниченко.

В Чернігові “Медіабаза” відкривається 23 листопада. Час та місце відкриття ми вкажемо  в особистих повідомленнях чернігівським медійникам.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  У житті є завжди місце для… півоній

SVOBODA.FM