Останнє оновлення: 09:38 четвер, 28 жовтня
гроші
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Мер Чернігова став співвласником агрокомпанії
Мер Чернігова став співвласником агрокомпанії

Мер Чернігова став співвласником агрокомпанії

СТОВ "Інтер", СТОВ "ТУПИЧІВСЬКЕ" і ТОВ "Форсаж" завершили розпочату в 2018 році угоду з купівлі агрокомпанії ПрАТ "Нива-Плюс" (село Іваниця Чернігівської області).

Про це повідомляється в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР), передає Інтерфакс-Україна.

У підсумку СТОВ "ТУПИЧІВСЬКЕ", що належить Олександру Коробко, купило 49% акцій компанії, СТОВ "Інтер" мера Чернігова Владислава Атрошенка та екс-голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча набуло 28,25% її акцій. А ТОВ "Форсаж" Атрошенка і Куліча купило 20,925 % акцій "Ниви-Плюс".

Агрокомпанія "Нива-Плюс" займається вирощуванням зернових і технічних культур, розведенням великої рогатої худоби та свиней, переробкою і реалізацією с/г продукції.

Агрокомпанія в 2020 році вирощувала кукурудзу на площі 2,67 тис. гектарів, озиму пшеницю на 0,51 тис. га, ярий ячмінь на 0,24 тис. га, соняшник на площі 0,23 тис. га. За минулий рік компанія також виробила 6,55 тис. тонн молока.

"Нива-Плюс" в 2020 році отримала 187 млн ​​грн виручки, частка експорту в загальному обсязі її продажів склала 53%, її основними торговельними партнерами стали ОАЕ, Швейцарія і Шотландія.

Згідно з єдиним держреєстром юросіб і фізосіб-підприємців, компанія до 26 квітня належала Борису Щербині.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM