Останнє оновлення: 19:27 понеділок, 19 серпня
Розвиток міста
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Кілька фактів про Чернігів сьогодні

Кілька фактів про Чернігів сьогодні

Чернігів розвивається. І цей факт важко відкинути. Що конкретно за останній рік змінилося у місті?

З 2016 року місто почало оновлювати парк комунальної техніки, яка відпрацювала подекуди по кілька термінів експлуатації. Цього року придбали 4 нові сміттєвози, трактори-завантажувачі.

Після років занепаду у місті почали відновлювати спортивну інфраструктуру.
"Це перший ремонт за 17 років" - каже тренер про ремонт приміщення ДЮСШ "Фортуна".
Три школи отримали нові футбольні поля. У 2 мікрорайонах з'явились нові футбольні майданчики

Чернігів шукає і знаходить шляхи для підвищення зарплат на комунальних підприємствах, аби й через кілька років там було кому працювати

Покращення надання медичних послуг за рахунок покращення технічної бази та приведення будівель медзакладів до сучасних норм – одна з цілей медичної галузі міста. Для цього заклади поповнюються медичним обладнанням, яке, перш за все, розширює спектр надання медичних послуг, покращує якість діагностики та надає можливість виявлення захворювань на ранній стадії.
Так, для пологового будинку придбаний апарат штучної вентеляції легень для новонароджених – це дозволило покращити результати виходжування новонароджених у післяпологовий період.

У 2016 в Чернігові вперше за багато років придбали 10 нових тролейбусів, у 2017 р. – 5 і в цьому році – 6. Це низько підлогові машини, доступні для людей з інвалідністю.
Проте цього недостатньо. Тому місто зараз працює над отриманням пільгового кредиту від ЄШБ на закупівлю 40 нових тролейбусів. Це очікується в наступному році.

"Таку красоту зробили!" - чернігівців про оновлений міський пляж. Вже другий рік містяни та гості можуть відпочивати на комфортному пляжі. До речі, на чернігівський пляж приїжджають за десятки кілометрів. В окремі дні тут відпочиває до 10 тисяч людей.

Школи, де навчається більше 1000 учнів, цього року отримали нові сучасні комп'ютерні класи. Це 12 нових комп'ютерних класів.

За останні 3 роки місто стало доступнішим для людей з інвалідністю. Тактильна плитка, бордюри з пониженням, оголошення зупинок в електротранспорті та роботи світлофорів на пішохідних переходах.
У підземному переході на перехресті проспектів Миру та Перемоги біля готелю «Україна» працює спеціальний підйомник та система виклику.

За 4 роки планують повністю замінити всі зупинки громадського транспорту. Цього року встановлять 68. Одночасно приберуть торгові точки, на зупинках, які заважають водіям тролейбусів. Окрім того, частина зупинок будуть "розумними" - із електронним розкладом руху.

Тридцять вулиць міста загальною площею понад 300 тис. квадратів – тепер з оновленим покриттям. Серед них Шевченка від Технологічного до виїзду з міста, Ріпкинська, Толстого, проспект Перемоги, Незалежності... Це передусім магістралі з великим потоком машин і ті, де стан покриття загрошує недешевим ремонтом. Скажімо – нових тролейбусів.

Зроблена нова підсвітка П'ятницької церкви. У роботі нове освітлення для Катерининської церкви. Візитівка Чернігова - в'їзд до міста з київського напряму

Звіт голови Владислава Атрошенка слухайте за посиланням.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Хор Бортнянського розпочав серію концертів-лекцій у Борисоглібському соборі

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор