Последнее обновление: 17:09 среда, 19 сентября
Загрузка...
Найкращі тести
журналістські стандарти
Вы находитесь: Политика / Чернигов / Як Чeline придумав і кинув лайно у вентилятор
Як Чeline придумав і кинув лайно у вентилятор

Як Чeline придумав і кинув лайно у вентилятор

Після прочитання матеріалу «Для дерибану міського бюджету Атрошенко залучив батька цивільного чоловіка своєї доньки» у виданні Чeline я півдня перебував у шоці.

Адже дізнався, що заголовок – це, по суті, злочин. Його здійснила людина, що називає себе журналістом.

Уявіть собі: 43-річний чоловік має законну сім’ю.Разом з дружиною і двома дітьми зараз знаходиться у Вірменії.

20 - річна дівчина студентка в Києві - донька посадовця. Автор з Чeline, щоб придумати, як зганьбити посадовця, використовує один із найбрудніших способів - вигадати брехню тобто те, що назувається «брудною білизною».

ДО ТЕМИ: Пан Мкртчян з донькою мера зовсім не той во…

Мета - заляпати багном дівчину та батька двох дітей з метою компрометації третьої людини. Чеline пише: «його син (підприємця - В.С.) – Андронік Володяєвич Мкртчян проживає в цивільному шлюбі з донькою чернігівського міського голови Анастасією Атрошенко».

Спочатку було так:

Зараз, коли підправили, розписалися, що плодять чутки, бо працюють не як журналісти, а як пропагандисти:

Як можна свідомо опускатися до такої брехні? Цивільний шлюб дівчини і  законно одруженого чоловіка, що має дружину і двох дітей, та ще й називають зятем посадовця?

До таких прийомів ніколи не опускаються видання і журналісти, які поважають себе і своїх читачів.

Панове, я запитував себе, Чeline - це, по суті офіційне видання політичної партії «Наш край», яке називає себе «чесними новинами».

Як би ви поставилися до такого , щоб таку брехню написали про вашу дитину чи про вашого чоловіка чи дружину?

За цим виданням стоять 12 депутатів Чернігівської міської ради. Авторитетні освітяни, лікарі, підприємці. Колишній мер міста, врешті-решт, який теж має доньку. Як ви ставитеся до такого?

По суті, ви визначаєте концепцію цього видання і його, принаймні, моральні принципи.

Чи для повернення до влади «Нашого краю» всі засоби підходять?

Зумисне не торкаюсь питань «корупції», про яку пише Чeline. Чи уявляє, що пише. Але про те судити вам.

…Просто журналістська спільнота знаходиться напередодні річниці зникнення Георгія Гонгадзе. 16 вересня ми вшановуємо пам’ять про колег, які загинули під час виконання професійних обов’язків.

Знаю, що на обліку в Чернігівській організації Національної спілки журналістів є двоє дівчат, членів НСЖУ із Чeline. Переконаний, знаючи їх стиль, що таких матеріалів, типу «в цивільному шлюбі з донькою», вони не пишуть. Бо знають, що таке стандарти журналістики і намагаються їх дотримуватися.

До речі, описаний випадок не перший. Він стає нормою у цьому виданні.

Раніше, у кількох випадках я допомагав саме журналістам Чeline у суді у їх боротьбі за свободу слова. Але бачу, що видання скотилося до брудної політичної агітки. При цьому мета – прихід до влади – заставляє писати відверту брехню, не гребуючи найбруднішими методами.

Комментарии (14)

автор | 2018-09-18 16:18

Мимо проходил
Дякую за турботу, болить на погоду. А щодо суду, то він буде. Не переживайте, я ж не хлопчик.

Мимо проходил | 2018-09-18 15:45

Интересно, а поломанный пальчик уже не болит?

Гашпар | 2018-09-17 15:49

\\\ ТУТ був коментар Гашпара, який зїхав з котушок і втратив людську гідність та перейшов на лайку\\\

автор | 2018-09-17 14:56

Грін-де-Вальд
автор
Грін-де-Вальд
Грин-де-Вальд
Приємно стало говорити з чемною людиною. Скрин вашої "чемності" я вже маю. В моєму матеріалі нічого не сказано про корупцію. Правда чи неправда там написано - хай розбираються інші в судах. Я писав про відверту брехню Челайну. Мене ваш Гашпар більше не хвилює. А вам нічого не збираюся доводити - за мене
 говорять моя трудова книжка, тисячі матеріалів, ті, кому допоміг у боротьбі за справедливість проти системи, і громадська робота . А ви продовжуєте залишатися фейковим анонімом, який оцінює мене із-за рогу. Даруйте , але це так.

Грин-де-Вальд | 2018-09-17 14:44

Грін-де-Вальд
автор
Грін-де-Вальд
Вы, уважаемый, айпишники не баньте, если хотите диалога. Я повторюсь! Весь город и так знает какие фирмы делают ремонты в городе и как причастен к ним мер. И Вы это знаете тоже. И если мер честный, то он бы пришел в суд и доказал бы всему обществу, что Гашпар врет. А по факту он проморозился, что не делает ему чести. И если слышать правду для Вас хамство, то грош цена всей Вашей работе и риторике типа "завжди працював на Україну"

Грін-де-Вальд | 2018-09-17 14:10

Грін-де-Вальд
автор
\\\ тут було хамство. напишете в нормальному тоні, тоді буде розмова.\\\\

автор | 2018-09-17 13:23

Грін-де-Вальд
Фейково-анонімний Грін-де-Вальд. Я працюю на Україну із 1987 року і можу це довести справами і документами. Зараз також + на громаду Чернігова і на конкретних людей, які потрапляють у Чернігові в біду і просять моєї журналістської допомоги. Так триває уже 29 років. Гашпар працював проти людей і за це відсидів 4 роки. Після того він майже не працював на Україну і не платив податки, а лише на себе. Зараз він паразитує на державі Україна, яка йому має платити за інвалідність і підгодовується колишніми... Щодо фейкових сторінок у Фейсбуці, то дійсно, у мене є кілька псевдонімів, але автор жодної не несе негативу і не допускає приниження людської гідності. Як цього вимагає журналістська етика. А на відміну від Челайна, повторюю, завжди працював на Україну, а не тягнув за росіями з її російськими церквами, партіями регіонів і нашими краями.

Грін-де-Вальд | 2018-09-17 10:58

А от эта статья согласно всех стандартов журналистики? От прям "журналист", автор не занимает позицию, а просто описывает ситуацию? И про какие стандарты можно говорить человеку, работая на власть? А рыться в "грязном белье" Гашпара это к каким стандартам относиться? А создавать кучу фейковых страниц в фб, писать пост с одной, а комментить, делая вид, что это мнения горожан, с другой это по каким стандартам? Думаешь, что все идиоты и не замечают твой почерк? Пора, Савенок, тебе признать, что ты не лучше челайна.

Товариш Гюнтер | 2018-09-17 09:28

Пропоганад*** із Челайна журналістами назватии важко. Не ЗМІ, а лайновентилятор.

автор | 2018-09-16 21:36

Df
О, аноніМНіст обізвався :) чи боягуз, яки стріляє кривим стволом :) Бо шифрувався. Боявся, щоб не упізнали. Чого злякався? :) :
IP 213.74.44.55
Хост: host-213-74-44-55.superonline.net
Город: Istanbul
Страна: Turkey
IP диапазон: 213.74.44.1 - 213.74.44.255
CIDR: 213.74.44.0/24
Название провайдера: Kurumsal_Avrupa-Lan

Df | 2018-09-16 21:19

Молодец Славик!! Лучше тебя, лайно никто не может размазать!! Чья бы корова не мычала, твоя бы молчала!!!

автор | 2018-09-15 11:23

Серж
Не ображайте дівчину, як і будь-яку жінку, своїми фантазіями, особливо коли вона на них не заслуговує. Краще подумайте про своє виховання: чи з ним все гаразд? А про чоловіків фантазуйте скільки вам заманеться.

Серж | 2018-09-15 11:09

Т. Е. Ваш аргумент это то, что у мужчины есть отметка о браке и дети? Но ведь он может не жить с семьей и без развода. Вот у меня тоже прописка одна в паспорте, а по факту я живу в совсем другом месте.

Ольга Чернякова | 2018-09-14 16:00

Дві журналістки ЧЕЛАЙН ( а не дві дівчини) - члени НСЖУ!!!
закрыть