Останнє оновлення: 21:35 субота, 16 лютого
Гнилі традиції
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / «Нова» поліція регулярно стоїть на старому хлібному місці ДАІшників
«Нова» поліція регулярно стоїть на старому хлібному місці ДАІшників

«Нова» поліція регулярно стоїть на старому хлібному місці ДАІшників

Новина з циклу «Гнилі традиції ДАІ – в жисть!».

Як вже не раз показали чернігівці-очевидці, патрульна поліція (буцімто зовсім нова і вельми розпіарена два роки тому) почала застосовувати банальні й такі ж підступні прийому, методи і спосіб дії, як і стара наскрізь корупційна ДАІ.

І ось – чергове тому підтвердження від Дмитра Дорошенка.

Це фото насидженого ДАІшниками місця (з регулярно поливаними кущами поруч) на узбіччі вулиці Шевченка за перехрестям з вул. Кільцева. Це поруч з місцем колишнього порому через Десну.

Там стояли ДАІшники й «ловили на рядність». Нині точно те ж саме роблять патрульні поліцейські, остаточно перетворюючись у тих самих ДАІшників, хоч і колір форми разом з назвою змінили.

Чи вони виконують план з протоколів про порушення, чи вони там «домовляються» - питання другорядне. Якщо ми говоримо про безпеку руху.

Тому що поняття «безпека дорожнього руху» і «штраф за порушення правил» – вони не тотожні, означають різні процеси і результати.

Наприклад, на тому перехресті стоять чимало людей, які «голосують» в намаганні доїхати автостопом у передмістя. Явищу цьому багато років.І з точки зору автостопщика вони там стоять правильно: голосують на ділянці, де авто ще не розігналося і водію легше прийняти рішення про зупинку.

Однак кожен, хто зупиниться відразу на виїзді з перехрестя, аби забрати автостопщика, створює недоречну перепону на виїзді з перехрестя. З необхідністю або зупинятися за ним, або об’їжджати його і, скоріш за все, зустрічкою.

Тобто така небезпека на проїжджій частині не цікавила зовсім ані старих ДАІшників, ні їхніх нинішніх аналогів.

А протоколи на недостатньо уважних та не місцевих «нашкрябати» для плану – це там, звісно, можна, не «напружуючи» мізки.

До речі, хто ці дві особи в цивільному біля патрульного авто? Штатні свідки, як у ДАІшників? Не знаю, хто як, а я цьому не здивуюся зовсім.

Коментарі (6)

Дістали | 2018-01-21 22:11

схоже, що кожен злочин - це можливість заробити на шмат хліба.

Навіщо така поліція? | 2018-01-21 22:08

  Якщо проти вас чи вашої власності скоїли злочин, то можуть бути два сценарії - відкривають кримінальне провадження, або відмовляють у відкритті провадження і проводять перевірку. Якщо відкриють кримінальне провадження, то робити все одно нічого не будуть і також є два сценарії- закриють або буде висіти роками.
Якщо произначать перевірку, то дільничний прийде і опитає злочинця і розпише байки від злочинця, що він чесний і до злочину не причетний. Судіть самі - непрофесіонали, хабарники чи ще щось?

водій | 2018-01-21 13:54

менти вони завжди менти в яку рясу не одягни,

гість | 2018-01-20 10:09

михаил
Якщо слідувати за вашою "логікою", то на запасні частини, пальне повинні скидатись водії? Почитайте бюджет 2018 яку суму виділили саме силовикам. Не армії, не медицині, не освіті - ментам, які так і не стали новою поліцією. На жаль

михаил | 2018-01-20 06:33

не запчастей, тем более топлива опять не дают, обнаглевшие пьяные ездят везде и как хотят. Вы михаилы сперва разберитесь как патрульные работают по районах, за разными выездами по семейным некогда выевлять нарушения ПДД.

76407 | 2018-01-19 21:13

Сьогодні двоє таких, перенедореформованих поліцаїв-мусорів, з несертифікованою, "лівою" камерою робили відеофіксацію порушень на кругу вул. В. Чорновола, пр-т Миру... Авто "Пріус", останні цифри державного знаку...27.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Коли твій «новий курс» викликає бридке deja vu

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор