Останнє оновлення: 14:45 субота, 15 грудня
Зустріч
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Британці-благодійники, що опікуються «Відродженням», завітали до Чернігова

Британці-благодійники, що опікуються «Відродженням», завітали до Чернігова

Благодійники з Великої Британії, які тривалий час співпрацюють з Чернігівським Центром медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», завітали 2 грудня до Чернігова.

Зокрема вони зустрілися в міськраді з Владиславом Атрошенком за участі Директора Центру Василя Пасічніка.

У складі делегації благодійників - засновники «Фонду Присцили» Кріс Бруер і Присцила Бруер, керівники благодійної організації «Англійська допомога знедоленим дітям» Джордж Міллз і Маріон Міллз, засновник благодійної організації «Допомога Фелмтед знедоленим дітям» Алан Хіллар.

Звертаючись до гостей з Великої Британії, Чернігівський міський голова дякував їм від імені всього міста та особисто від себе за багаторічну підтримку Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». Реабілітаційний центр вже працює 25 років і за цей час надав допомогу 26 000 дітей з особливими потребами.

«Багато кому при дуже великих і поважних посадах не вдається зрозуміти, навіщо вони живуть на цьому світі. Але люди, які частинку свого часу, своїх можливостей віддають на благу справу, якою б ця справа не була, у моїх очах піднімаються вище багатьох тих керівників», – сказав Владислав Атрошенко.

Довідка з історії центру

Після Чорнобильської катастрофи значно збільшилась захворюваність дітей, зросла дитяча інвалідність. В Україні на той час не було закладів, які могли б надавати комплексну допомогу дітям–інвалідам. Тому у 1992 році групою лікарів м. Чернігова була розроблена Концепція щодо реабілітації дітей-інвалідів, яка пройшла рецензування в наукових установах Києва і отримала їх схвалення.

Для реалізації Концепції 4 травня 1993 року міськвиконком зареєстрував організацію “Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”(далі – Центр). Її метою було створення закладу нового типу для проведення комплексної медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів і дітей групи ризику, стан здоров’я яких загрожує інвалідизацією.

Для Центру міська влада надала частину приміщення дитячої дошкільної установи № 25.

Для створення необхідної матеріальної бази Центру були залучені благодійники з Великої Британіі, США, Бельгії.

У червні 1996 року Центр запрацював як недержавний неприбутковий заклад.

Прес-служба Чернігівської міської ради

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Зачем Путину «аусвайс» от Штази?

За інф. «Радіо Свобода»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор