Пропускний режим для шкіл від Білогури
Керівник управління освіти Чернігівської міськради Василь Білогура, відомий польотами своєї архітектурної фантазії, реалізує також ідеї і в іншій царині – щодо контрольно-пропускного режиму.
Своїм листом він забороняє перебування на території навчального закладу будь-кого, хто не є учасником навчально-виховного процесу цього закладу.
Зокрема й при тимчасовому безоплатному користуванні приміщенням чи його устаткуванням, наголошується в тексті.
Виняток керівник освіти дозволяє робити тільки для депутатів і представників громадських об’єднань, і лише за умови попереднього інформування керівника закладу та у визначений час.
Конфліктність ситуації виникла під час засідання робочої групи з бюджету участі. Її учасники зазначили, що це рішення фактично створює з проектів, поданих школами, своєрідні міжсобойчики закритого типу, що не матимуть жодного громадського ефекту.
Активісти стверджують, що таке рішення Василя Білогури спрямоване не на безпеку учнів. Головна мета, начебто, – не дати можливості громадському сектору проводити в школах різноманітні соціальні чи культурні заходи на безоплатних умовах.
Можливі й «перегибы на местах», непорозуміння і конфлікти з батьками.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 5253 |




















.jpg)

Коментарі (1)
Черниговец | 2017-03-22 18:25