Останнє оновлення: 15:14 середа, 3 червня
Незаконна забудова
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Поки прокурори «вели слідство», виросло три поверхи. ФотоФакт
Поки прокурори «вели слідство», виросло три поверхи. ФотоФакт

Поки прокурори «вели слідство», виросло три поверхи. ФотоФакт

Стіни житлової багатоповерхівки встигли вирости на три поверхи на незаконному будмайданчику в Чернігові навпроти Єлецького монастиря.

Як повідомляло видання Svoboda.FM, 21 лютого під час брифінгу перший заступник прокурора Чернігівської області Юрій Балєв розповів про стан слідства у кримінальному провадженні про забудову земелі історико-культурного призначення на вул. Князя Чорного, 4а.

За його словами, з’ясовуються обставини виділення Чернігівською міською радою КП «Чернігівбудінвест» двох суміжних земельних ділянок площею 0,22 га (вул. Князя Чорного, 4а) та 0,0813 га (вул. Князя Чорного, 4), що перебувають у другій охоронній археологічній зоні пам’яток історії та археології; відповідність проекту будівництва вимогам ДБН тощо.

Фото оприлюднила одна зі спільнот «Типовий Чернігів» у Facebook.

Коментарі (2)

Петренко | 2017-02-23 19:44

Ця будівля моквітянами духовними опікувана. Навіть, в недюлю примушують працювати, аби швидше закінчили, щоб не можна було призупинити. На суди та прокурорськи постанови москвітянам патріархальним на українській землі начхати

Обізнаний | 2017-02-23 19:35

Те що кришується МЕРОМ атROSHENком не підвласне ні судам ні прокуратурі. Адже він ХАЗЯЇН міста, а всі решта холопи , та стадо тварин. Так ми дозволяємо до себе , до своєї історії та громадської власності і пам'яті ставитись
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор