Останнє оновлення: 18:55 вівторок, 19 червня
Право і майно
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / НАЗК склало протокол на Атрошенка про порушення вимог фінансового контролю
НАЗК склало протокол на Атрошенка про порушення вимог фінансового контролю

НАЗК склало протокол на Атрошенка про порушення вимог фінансового контролю

21 лютого 2017 року о пів на 10 Деснянський районний суд Чернігова під головуванням судді В.Розинко розгляне адміністративну справу щодо порушення чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко вимог фінансового контролю.

В суд був направлений протокол, який при вчиненні даного правопорушення уповноважені складати посадові особи Національного агентства з питань запобігання корупції.

Проте яке саме правопорушення вчинив чернігівський міський голова, наразі достеменно невідомо.

Відповідною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення до порушень вимог фінансового контролю належить:

  • - несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (штраф від 850 до 1700 грн.);
  • - неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані (штраф від 1700 до 3400 грн.);
  • - подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (штраф від 17000 до 42500 грн.).

Відомо також, що в листопаді 2016 року Національним агентством була розпочата перевірка стосовно можливих порушень Владиславом Атрошенко вимог Закону «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в період його перебування в статусі народного депутата України.

З неофіційних джерел повідомили, що підставою для складання протоколу про адміністративне правопорушення стало несвоєчасне повідомлення чернігівським міським головою НАЗК про суттєві зміни у його майновому стані, пов’язані з придбання нового автомобіля Toyota Land Cruiser 200, 2016 року випуску, з об'ємом двигуна 4461 см3.

Так, зокрема Законом «Про запобігання корупції» визначено, що в разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Відповідно до Реєстру МВС України новий автомобіль міського голови був зареєстрований на нього 6 вересня 2016 р., натомість повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, пов’язані з придбанням автомобіля Владислав Атрошенко направив до Нацагентства лише 5 жовтня, що і стало приводом для складання відповідного протоколу про адмінпорушення. Стягнення в даному випадку передбачає накладання штрафу на порушника у розмірі від 1700 до 3400 грн.

В міській раді підтвердили інформацію щодо розгляду справи пов’язаної з придбанням авто. Але пояснили, що міський голова фактично не порушував вимог закону, оскільки в договорі купівлі – продажу вказано, що право власності на автомобіль наступає через місяць після його придбання.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чи осучаснять сквер поблизу Чорної могили?

Віталій МЕДВЕДЬ

RedTram
Загрузка...
Північний вектор