Останнє оновлення: 11:29 понеділок, 10 серпня
ЖКГ
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Турботу про 95 будинків Чернігова міськвиконком довірив дивному ТОВ «Майас сілтумс»
Турботу про 95 будинків Чернігова міськвиконком довірив дивному ТОВ «Майас сілтумс»

Турботу про 95 будинків Чернігова міськвиконком довірив дивному ТОВ «Майас сілтумс»

28 листопада виконавчий комітет Чернігівської міськради затвердив результат першого в місті конкурсу з вибору управителя багатоквартирних будинків.

Отже, управителем 95 багатоквартирних будинків у м. Чернігові призначений переможець цього конкурсу – ТОВ «Майас сілтумс».

До переліку об’єктів, які буде обслуговувати це підприємство, входять будинки в районах Шерстянки та Подусівки – на вулицях:

  • Д. Самоквасова (Стаханівців),
  • Івана Мазепи,
  • Текстильникiв,
  • Цiолковського,
  • Чудінова,
  • Заньковецької,
  • Попова,
  • Дніпровська,
  • Харківська.

Це ті будинки, де мешканці не створили ОСББ. На даний час надавачем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій на цій території є КП «Новозаводське» та КП «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради.

Конкурс відбувся в приміщенні Чернігівської міської ради 23 листопада. Було подано дві заявки на участь: від ТОВ «Майас Сілтумс» (Чернігів) та від ТОВ «Добробит» (Кременчуг). Конкурсна комісія в присутності представників підприємств-учасників конкурсу та журналістів розкрила конверти та перевірила наявність кожного документа.

Після того, як фахівці вивчили всі запропоновані тарифи по кожному будинку окремо та склали порівняльну характеристику, в результаті виставлених оцінок за п’ятьма критеріями перемогло ТОВ «Майас Сілтумс» – 85 балів із 100 можливих. ТОВ «Добробут» отримало 68 балів. Відповідне рішення затверджено протоколом засідання конкурсної комісії.

Виконком сьогоднішнім рішенням також затвердив форму договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, який буде підписуватись окремо для кожного з будинків. Причому за пропозиціями учасників засідання виконкому до проекту такого договору внесено кілька правок.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Дивно все це

ТОВ «Майас Сілтумс», що в перекладі з латиської означає "Головне тепло" і якби натякає, що на цьому "Головному теплі" хтось хоче добре нагріти руки, а от хто саме – поки невідома умова рівняння.

Але Олександр Кириченко, не знаю, чи в долі, але напевно в курсі, хто це є. Адже ТОВ "Майас Сілтумс" від конкурсної комісії під його головуванням отримала 85 балів зі 100 можливих. Незрозуміло, як ця компанія змогла набрати стільки балів, адже основними критеріями оцінки конкурсних пропозицій, після ціни послуги, є:

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою (підприємство було створено 04.06.2016р., "випадково" якраз після схвалення виконкомом Порядку призначення управителів будинків, з усіма КВЕДами, необхідними управителю, але із статутним капіталом 30000 грн, який і свідчить про рівень забезпеченості матеріально - технічною базою, тобто ніяких основних засобів в статутний фонд не передавалось);

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (наразі на цьому підприємстві немає навіть бухгалтера, а в жовтні не було навіть головного інженера, але зате керівник цього підприємства - колишній заступник начальника КП "Дільниця з контролю за благоустроєм" - Сергій Пономаренко, скоріш за все відповідає тим вимогам і меті, з якою створювалось це підприємство адже має "цінний досвід", хоча наскількі мені відомо "Дільниця" ще не ліквідована, а він є головою цієї ліквідаційної комісії, тобто лояльною до міської влади особою, яка до того ж в курсі, як реалізуються різноманітні схеми з комунальним майном і бюджетними грошима);

- фінансова спроможність учасника конкурсу ( про статутний фонд я вже написав вище, 30000,00 грн., це та сума, в межах якої засновники цього товариства будуть нести відповідальність, да й у самих засновників статутний фонд не дуже великий (навіть на капітальний ремонт одного будинку не вистачить в разі чого) і сформований в повному обсязі був лише рік тому;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства (ну досвід, як ви самі розумієте у цього товариства - нульовий).

І при цьому вони пропонують нижчу, аніж у конкурента, ціну і сподіваються на європейські гранти. А ось що за свої кошти будуть отримувати мешканці Шерстянки, поки управитель їх будинків буде чекати гранти, загадка з багатьма невідомими.

А якщо хтось з отримувачів послуг цього "Головного тепла" спробує зв'язатися з цією компанією за номерами телефонів, які вказані в Єдиному реєстрі юридичних осіб, то він потрапить не в офіс управителя будинків, а київський офіс юридичної компанії, яка спеціалізується на реєстрації та закритті підприємств (пошук у Facebook підказує, що це буде якась Галина Єрмак).

Дивно все це.

Олександр ГАШПАР

Коментарі (1)

жанна | 2016-11-29 15:28

це ще та афера. куди елітцентру до нього! це десь круче, ніж ммм
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор