Останнє оновлення: 17:37 субота, 23 червня
Освіта
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / З 1 вересня чернігівських школярів харчуватиме КП "Шкільне". Тимчасово

З 1 вересня чернігівських школярів харчуватиме КП "Шкільне". Тимчасово

На завтрашнє засідання виконкому Чернігівської міськради винесено питання "про забезпечення безперебійного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова".

Зокрема, до моменту укладення договору із переможцем тендеру, який відбудеться 2 вересня, учні-пільговики харчуватимуться за рахунок КП "Шкільне", решта ща кошти батьків.

"1.1. Забезпечити безперебійне харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради “Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста” від 28.01.2015 року №16 зі змінами (далі – Рішення).

1.2. При розрахунку вартості харчування враховувати, що учні пільгової категорії, визначені пунктом 5 Рішення, харчуються за рахунок власних коштів комунального підприємства “Шкільне” Чернігівської міської ради, інші учні - за рахунок батьківської плати." - йдеться у проекті рішення.

Як повідомив svoboda.fm начальник управління освіти Василь Білогура, якщо всі тендерні процедури пройдуть вдало, повноцінне харчування у школах відновиться орієнтовно з 16-17 вересня.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В Чернігові зіткнулися сумнозвісна «Калина» і вантажівка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор