Останнє оновлення: 20:39 вівторок, 29 вересня
Розбудова
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Атрошенко хоче змінити Генплан Чернігова
Атрошенко хоче змінити Генплан Чернігова

Атрошенко хоче змінити Генплан Чернігова

Враховуючи зміни в соціально-економічному розвитку обласного центру та необхідність удосконалення його територіального розвитку, Чернігівська міськрада має намір «переформатувати» раніше розроблену містобудівну документацію.

Питання «Про надання дозволу на розроблення «Концепції Генерального плану Чернігова» розглянуть на черговій сесії міської ради.

У пояснювальній записці до проекту даного рішення вказано, що концепція розвитку міста є стадією розроблення генерального плану, призначена для визначення основних проблем, пріоритетів і масштабів планувального розвитку населеного пункту та рекомендацій щодо їх вирішення та подальшого розроблення генерального плану.

Задачі концепції:

  • визначення гігієнічних, екологічних, економічних, демографічних, соціальних, ресурсних, інженерних, транспортних проблем та обмежень розвитку населеного пункту;
  • розроблення планувальної моделі міста;
  • визначення на варіантній основі пріоритетних видів економічної діяльності, основних розрахункових показників (чисельності населення, житлової забезпеченості тощо) та напрямків територіального розвитку населеного пункту для подальшого розроблення генерального плану;
  • визначення переліку необхідних досліджень, проектних розробок і субпідрядних організацій;
  • визначення організаційних, управлінських, проектних, інженерно-технічних та інших заходів щодо забезпечення запропонованого містобудівного розвитку.

Затверджена концепція буде основою для розроблення генерального плану Чернігів, схем розвитку систем магістралей міського та зовнішнього транспорту, організації дорожнього руху та його безпеки, інженерного обладнання, інженерного захисту території, соціальної інфраструктури, для розробки природоохоронних, санітарних та протиепідемічних заходів.

сесія8

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО