Останнє оновлення: 14:26 п'ятниця, 22 червня
офіційно
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Забудова Стрижня відбулася за потурання екологів, - прокуратура

Забудова Стрижня відбулася за потурання екологів, - прокуратура

Візит до Чернігова 4-го червня міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка відзначився обговоренням проблеми забудови берега річки Стрижень.

Водночас всі підняті питання вже були у полі зору органів прокуратури області ще з часів відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва Чернігівської міської ради та ПП «Геліодор» під забудову, - повідомили SVOBODA.FM в облпрокуратурі.

Встановлено, що прийнятими Чернігівською міською радою 12-го квітня 2005-го та 16-го вересня 2010-го року рішеннями, якими вищевказаним підприємствам у користування надано земельні ділянки площею 1,7 га для будівництва групи житлових будинків з об’єктами соціального призначення біля річки Стрижень, грубо порушено вимоги земельного та екологічного законодавства.

Зазначені факти стали підставою для звернення прокурора до суду з вимогами повернути земельну ділянку. Для дачі пояснень прокурор залучав посадовців вищезазначених контролюючих органів як спеціалістів під час розгляду справи.

Через непослідовну та пасивну позицію цих органів вимоги прокурора не були підтримані судами вищих інстанцій.

Підставою для відмови прокурору у позові про надання земельної ділянки управлінню капітального будівництва міськради, підрядником по забудові якої виступило ТОВ «Житлобудсервіс», став виданий вже після її відведення висновок Держуправління охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини, яким забудові р. Стрижень фактично надано «зелене світло».

За фактом самовільного зайняття земельної ділянки ТОВ «Житлобудсервіс» прокуратурою міста розпочато кримінальне провадження, досудове розслідування по якому триває.

Таким чином, органами прокуратури за власної ініціативи вжито вичерпних заходів до усунення порушень земельного та природоохоронного законодавства, які за потурання органів екології не знайшли підтримки у суді.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Посли країн G7 обговорили децентралізацію у Чернігові

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор