Останнє оновлення: 11:02 понеділок, 19 квітня
Атрошенко знову не голосував
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Атрошенко не визнає Росію агресором
Атрошенко не визнає Росію агресором

Атрошенко не визнає Росію агресором

Серед тих, хто сьогодні у парламенті не проголосував за визнання Росії агресором, і нардеп по 206 виборчому округу Чернігівщини Владислав Атрошенко.

Він є єдиним депутатом Верховної Ради з Чернігівщини, хто не проголосував за цю завяву українського Парламенту.

Разом з позафракційним депутатом не «побачили» агресії у діях Кремля також більше десятка нардепів з «Опозиційного блоку», кілька з «Блоку Петра Порошенка», троє від Радикальної партії Олега Ляшка та по одному-двоє з різних депутатських груп.

Раніше нардеп Атрошенко не голосував за звернення ВР до ПАРЄ щодо звільнення своєї колеги по Парламенту Надії Савченко. Натомість Атрошенко начебто почав залякувати депутатів своїми журналістами.

За те, що нардеп Атрошенко голосував за ганебні закони "16 січня", його не пустили до фракції Порошенка.

Як повідомляв Високий Вал, сьогодні Верховна Рада визнала Росію державою агресором. За відповідну заяву проголосували 271 депутатів. Верховна Рада визнала Росію державою агресором. За відповідну заяву проголосували 271 депутатів.

Коментарі (18)

Неру | 2015-01-28 12:41

Ще раз доказ того, що ця система виборів вже давно шкодить обопільній справі розбудови міцної та заможньої держави. І являється відкритими дверима для приходу до влади корупціонерів та різного іншого виду пройдисвітів, та ворогів держави.

Гость | 2015-01-27 21:48

Да когда нас научит Господь !!! За кого голосуем Господа ? Предал Народ Украины , предал память Предков !!! Предает наших детей которые гибнут на войне !! А его шавки в гор.совете " Ридне мисто " где ? Почему в армию не идут ? Владику новый кусок Чернигова деребанют ? Самый КРУТОЙ владелец недвижимости в Чернигове !! И " Золотой батон " У Яныка в Межигорье , это герб " Киевхлеб " , где он ХОЗЯИН !!!!

Альоша | 2015-01-27 19:59

Олексій ПійСлава Модераторам! Видали комент. Я пропонував - зібратися біля офісу Атрашенка і знести його з лиця землі. Гарний флеш-моб
Вот працивный...

Лілія | 2015-01-27 19:33

Здається мені, що цей пан вже приготував колорадську стрічку, триколор і чекає "визволителів".

NeVesta | 2015-01-27 19:27

Радует, что именно у нас такой депутат: за законы 16 января - не голосовал, за освобождение Савченко - не голосовал, за признание России страном агрессором - не голосовал. Во всем - наш депутат:)

Наталия | 2015-01-27 19:16

Сергей Прима
Жаль только ,что в нашем городе больше несознательных,иначе не выбрали такого депутата.Гречка решает ВСЕ. А мера еще после разгона Майдана надо было выгнать, но город у нас , как выражался Добкин- немного дебильный и к сожалению нормальных людей у власти города мало все соколовские да атрошеновские подхалимы.

Олексій Пій | 2015-01-27 18:19

Слава Модераторам! Видали комент. Я пропонував - зібратися біля офісу Атрашенка і знести його з лиця землі. Гарний флеш-моб

добрая фея | 2015-01-27 18:08

вот же залетный.
то за 16, то теперь.

Историк | 2015-01-27 18:05

Уважаемые, насколько мне известно, история повторяется, когда-то Германия тоже была агрессором, а сейчас? А если на то пошло, то агрессором надо признавать Путина, а не Россию. Большинство россиян против этой войны и против агрессии Путина. А популизм....это все перед очередными выборами и кому-то просто надо пропиариться. Не идите на поводу, думайте своим умом

Ліна | 2015-01-27 18:02

А чому ви дивуєтесь, нічого нового не відбулося. Ви думаєте такі г****ки змінюються? НІ. 16 січня він голосував, бо вважав, що Яник буде при владі, а сьогодні він про що думає?...

Сергей Прима | 2015-01-27 17:57

Эй, сознательная общественность, давайте гнать это гибкое пропутлеровское ху#ло из нашего города вместе с мером и подобными скоробагатьками!

Олексій | 2015-01-27 17:41

Думаємо про флеш-моб - ...і офісу більше на нашій славетній землі не буде

Люстратор | 2015-01-27 17:40

Кас***ь!

Лють | 2015-01-27 17:25

Зрадник!!!
  Громадо, чого ви мовчите?!!!

днепр | 2015-01-27 17:12

и эта д*** спокойно ходит по Киеву,и земля под ним не горит?

Олексій Пій | 2015-01-27 17:07

Атрошенко знову себе проявив. Він не голосував. як і "не голосував" за закони 16 січня. Тоді, рік тому, його помічники підходили до мене, погрожували мені і аргументували те голосування необхідністю.... а що було сьогодні???

смерть рашистам | 2015-01-27 16:58

рас*** под***

Юрий | 2015-01-27 16:56

К стенке его ***!
закрити