Останнє оновлення: 10:28 субота, 18 листопада
Кнопкодавство
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігівська міськрада: як Скоробагатько намагалась проголосувати за Вакуленка - фото, відео
Чернігівська міськрада: як Скоробагатько намагалась проголосувати за Вакуленка  - фото, відео

Чернігівська міськрада: як Скоробагатько намагалась проголосувати за Вакуленка - фото, відео

Депутатка Чернігівської міськради, екс-регіоналка Людмила Скоробагатько зробила спробу проголосувати за колегу.

Цей факт зафіксували активісти чернігівського осередку "Самопомочі".

Скандальна депутатка намагалася проголосувати за Сергія Вакуленка.

Сама ж вона категорично заперечила намагання віддати голос за колегу.

Коментарі (9)

Василь | 2014-12-27 23:20

Послідовниця Дубіля! Той теж у ВР голосував за сусіда (фотки були в Iнтернеті). Кнопкодави...

лампа | 2014-12-27 18:39

Макс
.Хоча, знаєте, і мені болить, дуже болить

лампа | 2014-12-27 18:13

Макс
І шо? Розберемося! Але без тебе, ***! Це наша справа, а не твоя! Зрозумів? І Украіна - наша, а не твоя?

Семен Палій | 2014-12-27 14:45

МаксДолюстрировались уже, клоуны...война, инфляция, Крыма нет, света нет, льготы убираются!!! яценюк и порошенко сволочи похлеще их предшественников!!!. \\\ "похлеще" Януковича і його бандинської зграї складно підшукати, шановний чернігівцію. Ай-пі показує, що комуністи на вулиці Воровського ще не перевелися
На Воровського комуняки дійсно не перевелись. Кожного ранку вивішують красну тряпку, закриваються і сидятиь до вечора. Зайти можна тільки за умовним стуком. Що вони там вирішують, сам Господь не знає. Залізні жадюзі не відкривають.

Чернігівка | 2014-12-27 12:42

Геть з влади!

черниговец | 2014-12-27 11:46

люстрировать вы можете только сами себя, а так "палій" тренируйте гибкость

Макс | 2014-12-27 08:43

Долюстрировались уже, клоуны...война, инфляция, Крыма нет, света нет, льготы убираются!!! яценюк и порошенко сволочи похлеще их предшественников!!!. \\\ "похлеще" Януковича і його бандинської зграї складно підшукати, шановний чернігівцію. Ай-пі показує, що комуністи на вулиці Воровського ще не перевелися

Семен Палій | 2014-12-27 08:08

 "екс-регіоналка Людмила Скоробагатько" = чому це екс-? Можна вийти з партії ПР, але Партія Регіонів ніколи не вийде з регіоналів. Вони всі просякнуті бацилами цієї бандитської зграї. Після скандальних виступів цієї регіоналки в минулому році, після її демаршів на Чернігівському Євромайдані, гнвти її *** зі славного міста Чернігів. Та не дай Бог чого, вона перша хлібом - сіллю зустрічатиме руських фашистів на кордоні.
 Слава Україні!

Человек | 2014-12-26 22:50

Люстрировать!!!!!
закрити