Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
АНОНС
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / 33 сесія, 32 питання 30 вересня у міськраді
33 сесія, 32 питання 30 вересня у міськраді

33 сесія, 32 питання 30 вересня у міськраді

Тридцять третя сесія Чернігівської міської ради відбудеться 30 вересня.

Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю міської ради.

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова О. В. Соколов видав розпорядження "Про скликання тридцять третьої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання".

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2013 року.

2. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І півріччя 2013 року.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року “Про міський бюджет на 2013 рік”(28 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (29 сесія, 30 сесія, 31 сесія, 32 сесія 6 скликання).

4. Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2013 рік.

5. Про залучення коштів під державні гарантії на реалізацію проекту соціально-економічного розвитку з оновлення рухомого складу тролейбусного парку м. Чернігів.

6. Про надання згоди на отримання кредитних ліній комунальними підприємствами Чернігівської міської ради під заставу майна, що належить територіальній громаді міста Чернігова.

7. Про створення центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Про Програму "Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки на 2013 – 2015 роки".

8. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.

9. Про входження до складу учасників суб’єкта господарювання.

10. Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова.

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік" (28 сесія 6 скликання) зі змінами (30 сесія 6 скликання).

12. Про створення дошкільного навчального закладу.

13. Про зміну назви навчального закладу міста.

14. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

15. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за І півріччя 2013 року.

16. Про надання згоди на списання об’єктів нерухомого майна.

17. Про перейменування вулиць міста Чернігова.

18. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2009 року "Про затвердження 19. Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом прибудованих лоджій (балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт та про внесення змін до рішення міської ради від 19 червня 2002 року "Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи" (3 сесія 4(24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4(24) скликання, 23 сесія 5 скликання" (45 сесія 5 скликання) зі змінами та доповненнями (5 сесія 6 скликання, 16 сесія 6 скликання) у частині продовження терміну дії Тимчасового порядку.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території другого мікрорайону житлового району "Масани".

21. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території садового товариства "Погляд" під житлову садибну забудову.

22. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та про передачу земельних ділянок у власність, оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів, городництва.

24. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів та городництва.

25. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення розмірів та меж прибережної захисної смуги.

26. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

28. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2013 році та про внесення змін до рішення міської ради від 26 грудня 2012 року "Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2013 році"(28 сесія 6 скликання).

29. Про визнання такими, що втратили чинність рішення міської ради

30. Про погодження включення земель комунальної власності до регіонального ландшафтного парку "Ялівщина"

31. Про депутатські запити.

32. Різне.

Коментарі (2)

Експерт | 2013-09-20 21:51

депутат
5+
  .А от чергове перейменування вулиць стоїть під номером 17.
   Мабуть, якогось ще партноменклатурника відкопали комуністи.

депутат | 2013-09-20 19:59

Зверніть увагу на питання 30 порядку денного. Це питання по Ялівщині і поставлено воно на таке місце спеціально. Як завжди на кінець сесії у залі буде не більше 20 депутатів міськради і при голосуванні питання буде провалено. Це така моя думка як досвідченого депутата міської ради.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства