Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Туалет ніжинської влади потихеньку гробить Ілліча
Туалет ніжинської влади потихеньку гробить Ілліча

Туалет ніжинської влади потихеньку гробить Ілліча

Комунальники розпочали ремонтувати пам’ятник Леніну на площі Франка.

Приводили в порядок Ілліча СЄЗівці.

Останнім часом вигляд у бронзового радянського істукана не дуже гарний – то борці з минулим фарбою закидають, то плитка відвалиться, то й сам пам’ятник похилиться.

Працівники СЄЗу, намагаючись хоч щось зробити, щоб пам’ятник став красивішим, «латали» плити на підніжжі, акуратно викладаючи кам’яну смужку за смужкою. Комунальники виявились небагатослівними й не поділились навіщо вони проводять ремонт та хто є замовником робіт.

У тім, ремонтувати потрібно не пам’ятник, а «фундамент-основу» на якому він стоїть. Колись, на місці, де зараз розміщується Ленін, був туалет міськвиконкому. Через вигрібну яму туалету похилився й пам’ятник. А технічні умови та нормативи забороняють таке розміщення пам’ятнику в просторі. Тому треба ремонтувати або те, що під Леніним, або ж і зовсім його переносити в інше місце — кажуть фахівці.

Ремонтувати «фундамент» пам’ятника може виявитись не доречним. З власних джерел стало відомо, що ніжинська «Свобода» планує виносити проект рішення на сесію міської ради про знесення пам’ятника Леніну. І якщо сесія прийме рішення про знесення чи перенесення пам’ятника, то будь-який ремонт зараз недоречний.

«Уездные новости»

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM