Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Апрельские тезисы
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / 31-ша ФОТОсесія міськради і її гуманітарні наслідки (відео, фоторепортаж)
31-ша ФОТОсесія міськради і її гуманітарні наслідки (відео, фоторепортаж)

31-ша ФОТОсесія міськради і її гуманітарні наслідки (відео, фоторепортаж)

Тролейбуси, дачні перевезення, питання гуртожитків, спортивний комплекс на березі Стрижня замість співочого поля, вулиця героїв Крут під Ялівщиною…

Ці та інші «бюджетні» питання у спринтерському режимі розглянули сьогодні депутати міської ради на своїй 31-й сесії.

Після неї міський голова Олександр Соколов розповів, що він думає з того чи іншого приводу.

Але краще один раз побачити, ніж довго писати і читати:

Як повідомляв "Високий Вал", суперечка у депутатів виникла у питанні присвоєння назв вулиць поблизу Ялівщини. Розпайовані у 2006-му році і перепрофільвані 2011-го року землі "Зеленгоспу" зараз вже є приватною власністю:

Коментарі (8)

Чернігівець | 2013-04-20 23:23

Експерт
Не здивуюсь, що на наступній сесії суд примусить викупити землю вулиць імені Героїв Крут і Лазаря Барановського у власників землі?!

Експерт | 2013-04-20 23:19

Таким чином в Чернігові сесія міськради узаконила 4-е приватні приватизовані вулиці, які належать конкретьним фізичним особам, а не громаді.
Маразм крепчал.
Товаріщ мер і архітектор зовсім обарзелі.

911. | 2013-04-20 16:00

які насправді страшні всі ці люди.
просто гоголівські ДЕРЖИМОРДИ.
вирази облич - шахрайкуваті, хитрі, обмежені.
дуже мало лиць, позначених присутністю інтелекту.
ще менше таких, де читається відповідальність.
якось важко уявити, що всі вони - образ і подоба Творця.
лики давно перетворилися на пики...

Виктория | 2013-04-19 21:59

Веселенькие фотки есть, хотя в целом радоваться нечему

долго от смеха под стулом | 2013-04-19 20:32

Горожанин
По комментам можно ставить диагноз)). На главной через один материал ниже наверное "многознаковнеосилили". Здесь - 20 мин. сути в оперативно поставленном видео и 49 фоток - мало - "обленились")). Як кажуть, буває!)))

Горожанин | 2013-04-19 20:01

Журналлисты совсем обленились . Никаких коментариев Фотографий нащелкали и никаких забот.

дежурньій по палате | 2013-04-19 18:32

касательно писчей братии, то гораздо проще рассмотреть манию преследования)). как вариант.

Проф.Преображенский | 2013-04-19 18:22

Вот смотрю на заглавное фото и думаю. Что-то частенько в ремортажах с заседания совета фигурирует на первом плане это ... (как бы культурно выразится)... лицо, требующее консультации колеги, доктора Бильжо. Наверное это, так сказать, лицо горсовета что-ли? Или это происки писчей братии? Просветите меня, господа.
закрити