Чернігівці рятуватимуть Ялівщину референдумом (відео-, фоторепортаж)
Незважаючи на загальноміські розважальні заходи, виставку квітів у міському парку і міжнародний фестиваль "Поліське коло" чернігівці зібралися на свято у не дуже зручному місці - Ялівщині заради порятунку зелених легенів міста.
Під час народного форуму порятунку Ялівщини городяни створили ініціативну групу з проведення місцевого референдуму щодо надання Ялівщині статусу регіонально-ландшафтного парку.
Таке рішення присутні підтримали одностайно.
У понеділок ініціативна група має намір зареєструвати свою ініціативу у міській раді.
На думку присутніх на заході народних депутатів України, лише місцева влада гальмує прийняття природоохоронного рішення. Адже Ялівщина є ласим шматком, який може бути вирубаний, поділений і приватизований.
За словами народних обранців, процедура щодо проведення референдуму чітко витримана з юридичної точки зору і підстав для відмови у проведенні референдуму бути не може. Для реалізації цієї ідеї ініціативній групі достатньо зібрати 10% підписів від загальної кількості мешканців Чернігова. Але ініціатори проведення референдуму обіцяють зібрати не менше 50 тисяч підписів.
Під час проведення народного форуму порятунку Ялівщини працювала зелена сцена. Організатори заходу організували майстер-класи і різноманітні ігри для чернігівців з діточками.
Присутні різних вікових категорій взяли участь у традиційному прибиранні території, назбиравши чималеньку купу сміття.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 12797 |
Посилання до теми:
23.08.2012 24 серпня - НАРОДНИЙ ФОРУМ «Всі на захист Ялівщини!»
21.08.2012 Чому Чернігів втрачає туристів?(фото)
1.08.2012 Дубіль знайшов підтримку в кооперативному ЖЕКу?
23.07.2012 Ялівщина – до виборів вирішуємо ми (відео)
20.07.2012 Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: на шашлики буде зась?
19.07.2012 Ділять-ділять та не поділять Ялівщину
Коментарі (39)
Ксюша | 2012-08-29 00:24
а давайте в следующий раз пойдем против соколова с вилами!!!
Ксюша | 2012-08-28 23:51
Что в сознании народа сейчас более актуально - защита украинской самоидентификации, украинской идеи или защита какой-то абстрактной лесопосадки, которую, кстати, никто особо и не трогает?
А на что были направлены акции того и другого лагеря? То-то и оно...
Ну, россиянам, нас, украинцев, не понять - потому у Дубиля все не туда и развернуто.
И вообще - кто на негативе когда выинрывал кампанию?
Интересно, когда у Валеры лопнет терпение от постоянных про**ов собственного штаба?
Ксюша | 2012-08-28 23:45
P.S. Цікаво, що Дубіль соромився носити вишиванку. Одів її тільки перед виступом на сцені, а після виступу швиденько її зняв!
чернігівка | 2012-08-28 19:27
гнилому патриоту | 2012-08-28 13:17
а давайте в следующий раз пойдем против соколова с вилами!!!
Алекс72 | 2012-08-27 13:34
Патриот | 2012-08-27 09:31
а давайте в следующий раз пойдем против соколова с вилами!!!
Вікторія | 2012-08-27 07:21
а давайте в следующий раз пойдем против соколова с вилами!!!
киса | 2012-08-26 21:42
а давайте в следующий раз пойдем против соколова с вилами!!!
Гость | 2012-08-26 13:58
Горожанин | 2012-08-26 12:54
Распилом Яловщины с пиарщиками Сокол не расчитается, и не надейтесь!)) Лучше прикройте свой позорный громкоговоритель. На фоне увиденного и услышанного в День Независимости в Яловщине ваши убожеские комменты под разными никами с одного стула смысла не имеют.
admіn | 2012-08-26 12:49
Уж как-то определитесь! Черный троллинг здесь не приветствуется:).
Ира | 2012-08-26 12:46
Яловщина это что: жизненно важнгый объект для людей? Блеф!
Яловщина за*раная кому нужна?
Определите границы ланшафта и оберегайте растительность, а вокруг дайте людям жить: атракционы, кафе , лодочные станции, пляжные зоны.Представте людям реальный проект
И не надо скопом - Защитим Яовщину.. От кого? Не известно. От людей, что ли?
Более положительные лозунги БЛАГОУСТРОИМ, СОХРАНИМ ЛАНШАФТНУЮ ЗОНУ, СОЗДАДИМ УДОБСТВА ДЛЯ ОТДЫХА, СДЕЛАЕМ ТУРИСТИЧЕСКИМ ОБЪЕКТОМ - вот это целая программа.для кандидата.
А так, просто жалко и стыдно за организаторов Думайте мозгами, *** А Дубеля жалко за бездарность и тупость советников и штаба.
Горожанин | 2012-08-26 12:45
коля | 2012-08-26 12:29
если за яловщину - в верховну раду выбирать , то давайте лучше Карпенка из педунивера выберем
а за защиту собак, котов и т. д. много у нас кандидатов достойных
пиарщики вы думайте. как народ зацепить вашим кандидатом-плательщиком бабок Может всё-таки есть у дупеля какие -то свои мотивы, почему рвёться в раду? Раскажите
петя | 2012-08-26 12:27
иван | 2012-08-26 12:16
авжеж! | 2012-08-26 12:13
Тут радіти треба, що незважаючи на організовану традиційну бухАловку на площі і в ЦПКіВ люди прокинулися й прийшли саме в Ялівщину. Приходили і йшли, як хтось тут каже? Брехня! Загальна кількість людей постійно збільшувалася, особливо з дітьми. Розходитися почали вже після створення ініціативної групи по референдуму і виступу депутатів після 6-ї вечора. Але, судячи з коментарів, сашиним проплаченим друзякам відповісти нічим. Воно й не дивно. Передплачуйте чернігівцям свої рекламні "Відомості" по телефону й далі. Може частково врятує від ганьби. Тільки порахуйте, скільки людей САМЕ ВАМ щиро аплодувало в ЦПКіВ на "Поліському колі"))). Є над чим працювати)).
Вікторія | 2012-08-26 12:05
Инна | 2012-08-26 11:15
Аналитик | 2012-08-26 08:45
Во-вторых, миф о том, что Дубиль не празднует День Независимости, который они распространили перед праздником оказался глупостью. И главное. Еще большей глупостью оказались слова, что Яловщина никого не интересует.
Начинаем наблюдать за тем, как Ssоколов проигрывает выборы и временно остается работать мером...
Юрій | 2012-08-26 07:55
Гость | 2012-08-26 07:31
От же ж! | 2012-08-26 02:00
Ob.Server | 2012-08-25 23:46
Вікторія | 2012-08-25 22:58
Раздвоение личности какое-то.
Такова и цена Вашего коммента.
Правдивий | 2012-08-25 18:50
P.S. Цікаво, що Дубіль соромився носити вишиванку. Одів її тільки перед виступом на сцені, а після виступу швиденько її зняв!
Вікторія | 2012-08-25 18:29
цікавий момент | 2012-08-25 17:21
Вікторія | 2012-08-25 15:33
Громадян, які щиро бажали и бажають відстояти нашу з Вами Ялівщину.
Це мое особисте враження. Потік людей вражав. Маю сумніви, що все це були агітатори і т.д. (ще раз півторюю, що зрозуміло, що дана категорія там була і, на мою думку, мала бути).
Неучасник | 2012-08-25 14:25
а адміну НЕцікаво | 2012-08-25 12:28
цікаво | 2012-08-25 12:12
І ще питання: наскільки правомірно починати процедуру референдуму в у розпалі передвиборної кампанії?
Олег | 2012-08-25 09:14
Який же Ви Уважний! Були б уважним, то особисто б сходили та переконалися. А Ваше чув, вибачте, - \\\"детский лепет\\\", м\\\'яко кажучи.
Я була там і бачила, як люди стояли у великих чергах, щоб поставити свй підпис. Я в тому числі. Ніхто нікому нічого не платив.
А Вам не приходить на думку, що в цьому світі не все робиться за гроші?
Люди дійсно бажають зберегти Ялівщину. Тому й прийшли на захід.
До речі, пропоную Вам змінити ваш нік на \\\"Неуважний\\\" :)))
Олег | 2012-08-25 09:11
Вікторія | 2012-08-25 09:05
Скіф | 2012-08-25 00:27
Андрей | 2012-08-24 22:59
Ну, словно баба базарная.
Уважний | 2012-08-24 21:53