Останнє оновлення: 21:45 вівторок, 28 червня
Політтехнології
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Натхнення професіонала Джангірова приходить разом з авансом?
Натхнення професіонала Джангірова приходить разом з авансом?

Натхнення професіонала Джангірова приходить разом з авансом?

Слухачі чернігівського Клубу молодого політолога мали нагоду отримати безкоштовний майстер-клас від знавця політичного піару Дмитра Джангірова.

Свою зустріч з молоддю цинік від політики, прихильник теорії «ефективної сокири» і екс-ведучий «5-хвилинок ненависті» на каналі «1+1» почав з віддаленої теми, а саме з того, що одружені чоловіки в Україні живуть менше...

При цьому маестро зазначив, що йому в цьому пощастило, позаяк свого часу побрався зі східною дівчиною.

Такий початок майстер-класу ніс у собі натяк на тему дідуся Фрейда у політиці, ПРОТЕ він мав інше продовження.

Дмитро Джангіров ставив присутнім задачки, які є дуже простими для вихованців дитячого садочка. Але для дорослих «молодих політиків» із замиленим оком ці задачки виявилися не такими вже й простими. Ну як доросла людина можа здогадатися, що автобус на картинці рухається вліво тільки тому, що Джангіров не намалював у ньому двері? І це був не просто малюночок автобуса, а своєрідна підводка до стандартних забобонів і міфів, які має людина у зрілому віці.

Ведучий майстер-класу пройшовся по базових цінностях, що пропонують своїм виборцям основні політичні гравці. Кличко – «гордість країни», проте його «посили» виборцю несуть певну тавтологію. Королевська – типове рекламне обличчя, яка може рекламувати що завгодно. Реклама комуністів хороша, пропонує черговий поділ благ, але є наскрізь брехливою. І обурюватися цьому безсенсово.

– Комуністам не вдалося задовольнити ваші базові цінності? Ну і що? Заради цього міняти лідера і витрачати додаткові кошти вони не стануть, - запевнив Дмитро Джангіров.

А от ВО «Свобода» пропонує виборцю гідність. При цьому соціальний піар цій політичній силі не дуже вдається.

Свободівець одразу ж попросив у майстра поради, щоб поправитися у соціальному питанні, але отримав лаконічну відповідь:

– Професіонал - це той, у кого натхнення приходить разом з авансом.

Піар по Джангірову - це порівняння з еталоном, коли сам об'єкт піару змінити не можна. А от "еталон" для порівняння можна підібрати. У різних політичних сил він різний. У Партії Регіонів він підбирається на протиставленні за принципом «аби не було війни».

Розповідаючи про інформаційні війни, пан Дмитро нагадав анекдот про те, як вовк з лисицею розводився:

– Ця руда повія мені порося народила, - аргументував свої наміри у суді вовк.

– По-перше, не руда, а червона. По друге, не повія, а громадський діяч. І, по-третє, кого я маю народити, якщо він щодня нажирається як свиня? – відповіла лисиця, не спростувавши по суті жодного аргументу, але вийшовши з бійки переможцем.

На думку Джангірова, типовою помилкою кандидатів і політичних сил на виборах у інформаційних війнах є недостатня увага до складової «Ми про себе», або ж це виконується дуже не талановито.

І взагалі, електорат на його думку – це такий собі «одноразовий народ», який голосує за свого, але за те, що йому насправді невигідно.

– Аграрні і депресивні регіони голосували за помаранчевих, які ї тягнули в Євросоюз і СОТ. Промислові міста голосували за регіоналів, які зрізали обладнання підприємств і здавали його на метал, - сказав Джангіров.

Молоді політологи торкнулися теми вічної "гречки". Як зауважив Джангіров, важлива не сама гречка, бо кожна роздача продуктових пайків є актом соціального приниження. Важливо те, ЯК все виконано і що саме роздають. «Гречка» насправді є лише маркером стосунків. А в ролі «гречки» може виступати що завгодно, особливо на селі. Це може бути не лише отрута для колорадського жука, але й ліки.

А от фальсифікації на виборах відбуваються не тоді і не там, де їх очікують. Правда, коли публіка попросила уточнити де саме, Джангіров з’їхав на тему Ізраїлю і США.

На прикладі цих країн ведучий тренінгу довів, що політичні сили можуть повністю мінятися своїми електоратами. Наприклад, наприкінці 19-го століття ніхто не міг собі уявити, що афроамериканці голосуватимуть за демократів, а республіканці стануть партією білих. Але таке трапляється.

– Можете собі уявити, що Західна Україна голосує за комуністів? – поставив запитання з натяком на риторичне Дмитро Джангіров наприкінці зустрічі.

Коментарі (11)

Mercader | 2012-08-04 12:42

Телеглядач
И не говорите!
ОНО же не тонет...
Кстати, в предыдущем комментарии я цитировал сказанное про статистику:
- почав з віддаленої теми, а саме з того, що одружені чоловіки в Україні живуть менше...

Mercader | 2012-08-04 12:40

  То ли кажется мне, то ли он пи***дит, как Троцкий?

КМП-01 | 2012-08-04 11:54

Оксана
Оксана, политолог и политтехнолог разные вещи
А нормадльных привозите !

Оксана | 2012-08-04 07:12

может вам нормальных политологов из Киева привезти? меня там не было, но даже из статьи видно какого уровня этот политолог....

Телеглядач | 2012-08-03 23:06

Невже ці "молоді політологи" настільки молоді, що не пам`ятають подій всього восьмирічної давнини, літа-осені 2004-го, початку виборчої кампанії і прелюдії Помаранчевої революції? Тоді в брудному телеефірі були кілька найбрудніших телеповій: Джангіров, Корчинський, Піховшек. Здавалося б, після того ці типи назавжди зникнуть з медіа-простору, а журналісти перестануть з ними розмовляти і подавати їм руку. Аж ось виринають знову і знову. Проводять якісь"лекції", претендують на стільки місця на серйозних сайтах, хоч не варті двох рядків. Сумно.

сбу | 2012-08-03 18:16

Огого
консультант ПР, а саме штабу Прокопенка

Алекс | 2012-08-03 14:34

А почему у этого маланца азербайджанская фамилия ?

Читач | 2012-08-03 12:55

Цей маєстро, що прибув на Чернгівщину з метою добивати Юлю, бо сам її ї породив як її піарщик з 1999-2002 рр., вєщал на общедоступном язикє, Не дивно, що Лисиця повія в його виконанні була звісно б..дью.
Цей перл 45-ти річний Діма засвітив у жіночо-молодіжній аудиторії разів 10 з насолодженням...
Але вони обалдєло промовчали.
Тож невдовзі за Ківаловим м-Колесніченком Вовк на язикє буде просто х..єм?
Будьмо!

. | 2012-08-03 11:43

Жирний поц.

Експерт | 2012-08-03 11:41

– Можете собі уявити, що Західна Україна голосує за комуністів?
  Панове, вже голосує за комуністів. Це - соціал-націоналісти на чолі з Тягнебоком - сучасні українські соціал-більшовики.

Огого | 2012-08-03 10:43

Цікаво було )))
Але Джангіров так і не признався що робить в Чернігові...
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM