Останнє оновлення: 16:32 п'ятниця, 28 січня
особистий прийом
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / До міського голови звертаються по... покращення побутових умов
До міського голови звертаються по... покращення побутових умов

До міського голови звертаються по... покращення побутових умов

Виділення житла, земельні спори, питання теплозабезпечення житлового будинку, надання матеріальної допомоги – далеко не повний перелік питань, з якими звернулися сьогодні під час особистого прийому до Чернігівського міського голови Олександра Соколова жителі міста, інформує "Високий Вал" прес-служба міської ради.

Сьогодні до Олександра Соколова на особистому прийомі надійшло 19 звернень громадян. Усі звернення зареєстровані у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради, про що повідомив начальник відділу Сергій Кухаренко.

Переважна більшість звернень, що турбують мешканців міста, стосувалися вирішення соціально-економічних питань та житлово-комунальних проблем, покращення побутових умов. Міський голова взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання профільним заступникам і відповідним структурним підрозділам міської ради.

Під час проведення особистого прийому всі питання громадян, які звернулися до міського голови, були розглянуті. Заявникам надані кваліфіковані відповіді і роз’яснення. Крім того, про підсумки розгляду звернень всіх заявників буде повідомлено письмово.

Олександр Соколов запевнив, що законні вимоги та інтереси жителів міста при вирішенні проблемних питань з боку міської влади будуть враховані. Проте, ряд питань, з якими іноді звертаються громадяни, не входять до компетенції органів місцевого самоврядування, - пояснив міський голова.

Коментарі (1)

Алекс72 | 2012-06-10 06:19

Скоро мера можна буде прикладати хоч куди: все вирішить (колись), надасть допомогу (комусь), посварить (поганих), пожаліє сиріт (і віддасть свою тойоту), а секретик простий скоро вибори от і треба всім сподобатись.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  «Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад тисячу одиниць газорегулюючого обладнання

SVOBODA.FM