Останнє оновлення: 08:33 субота, 21 травня
ТБ
Ви знаходитесь: IT / Україна / Кому частоту? Поки що вільну!
Кому частоту? Поки що вільну!

Кому частоту? Поки що вільну!

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення оголошує конкурс на 8 телевізійних та 98 радіочастот, інформує видання "Телекритика". У тому числі 69 нових радіочастот, прорахованих УДЦР.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 6 червня ухвалила рішення оголосити конкурс на вільні аналогові телеканали і радіочастоти. Оголошення найближчим часом опублікують у газеті «Голос України».

На конкурс виставляють 8 аналогових телевізійних частот або відрізків часу в Криму, Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях, ліцензії на які були нещодавно анульовані або які давно перебувають у резерві. Зокрема, це 24 години на добу на 2 ТВК у Марганці Дніпропетровської області, 35 ТВК у Волновасі і 8 ТВК у Єнакієвому Донецької області.

Для радіокомпаній пропонується 98 радіочастот у всіх регіонах, за винятком Хмельницької області: 69 нових ФМ-частот, прорахованих УДЦР (зокрема, у Луцьку, Кривому Розі, Миколаєві та Сумах), а також частоти і відрізки часу, що залишилися з попередніх конкурсів і внаслідок останніх анулювань ліцензій (у тому числі 24 з ФМ-діапазону і 5 - УКХ).

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM