Останнє оновлення: 17:43 середа, 25 квітня
Бардак
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Собаче місто
Собаче місто

Собаче місто

«Щодня близько десяти українців стають жертвами нападів безпритульних собак. Травмпункти ледве не щодня реєструють такі випадки. І нерідко поранення від такої зустрічі закінчується трагедією.

«Переважно десь дві-три людини звертаються на день, буває більше, буває менше. Були випадки смерті від укусів, були переломи від укусів, тобто, собака перекушував кістки»,– розповів лікар-травматолог Андрій Аксютін…»

ТСН, 23.11.2011

Ану, хто тут „цар природи”?!

Чи бачили Ви, шановний читачу, фільм „Планета мавп”? Така собі історія про те, як на одній з планет еволюція розвивалася таким чином, що „царем природи” замість людини стала... мавпа. Люди ж натомість жили по лісах та печерах дикунами і боялися виткнути свого носа зі сховків.

Але то все фантастика, від якої ні холодно, ні жарко. А от в Україні, де людина, яка досі вважалася „вінцем еволюції” і „царем природи”, все частіше побоюється вийти на вулицю, бо там реально царюють не двоногі, а чотирилапі. Не мавпи, а... собаки. І саме тому все частіше я, згадуючи „планету мавп”, подумки називаю рідний Чернігів „собачим містом”.

Кілька десятків років тому бродячих собак у місті майже не було. Якщо ж випадково представник собачого царства забрідав сюди, на це швиденько реагували представники комунальних служб. Цуцику швидко ставало зрозумілим, що він зробив велику помилку в своєму собачому житті.

Тепер же пси рідко ходять поодинці. Собачі зграї покинули смітники на околицях і перейшли в центр міста, – в районах Красного мосту, Валу, Центрального ринку та багатьох інших можна бачити загони чотирилапих, які іноді нараховують до двох десятків особин. Що вже казати про т. зв. „спальні” райони – Ремзавод, Шерстянка, Рокосовського, де рано-вранці людей замість гімну з радіодинаміків, давно будить виття й гавкіт псів, які гризуться між собою і лякають поодиноких перехожих.

Відеокоментар: Поліграф Поліграфич Шаріков, відомий захисник прав собак, коментує ідею регуляції чисельності бродячих собак «гуманним» способом, тобто «ножичком». А також розповідає про свої права на вільне пересування та інші:

 

У нас не Англія

Вони вже не „спальні” – ці райони. Вони – „собачі”, тож громадяни почали проводити дітей та онуків до шкіл, не пускати малюків гуляти самих на дитячий майданчик, носити з собою газові балончики, щоб захиститися від оскаженілих псів. А дехто вже почав... стріляти. В деяких виданнях іноді (проте, все частіше) з’являються „сльозливі”, зініційовані, гадаю, т. зв. „захисниками тварин”, матеріали про те, що там чи сям підстрелили нещасного песика. А якщо „дістало”?! Якщо вчора на вашу маленьку доньку чи неповнолітнього онука напали пси і, якщо не погризли, то перелякали точно?! До того ж, всім відомо (і собачим „захисникам” – також), що вони можуть не лише погризти, а й загризти. Пригадуєте інформації в теленовинах про мертву жінку, загризену псами, чи дитину, скалічену ними ж. Страшні інформації – не проплачені!

А от на прес-конференціях чи просто конфренціях, проплачених здебільшого їхніми західними колегами, такі „захисники прав тварин” люблять піднімати догори пальчик і казати: „А от у них в Англії...” Ну, так, звісно, у них, в Англії, люди ще є господарями як псів, так і міст, якими водять своїх чотирилапих, на щелепи яких натягнуто намордники. В одній руці поводок, а в іншій – пакетик, куди господарі акуратно прибирають лайно, якщо їхнім улюбленцям захочеться дорогою „накласти купу”. Хай лише спробує англієць вигуляти пса без намордника, поводка чи пакетика – штраф буде таким, що більше не схоче.

А у нас?! Пси бойових порід до речі, заборонених в тій же Англії) не лише „кладуть купи”, де їм заманеться”, а й бігають (без намордників!) поруч з дітьми у парках та скверах. Мало того, захочеться поміняти пса на іншого, – викинуть з квартири та й по всьому. І потім нашими вулицями ходять ротвейлери та бультер’єри, розмножуються скільки заманеться, – врешті-решт на світ з’являються потвори з мізками дурнуватої дворняги і зубами піт-буля. Це нормально?

Собакам – права виборців!

Представники ж влади тільки руками розводять та плетуть байки про якісь міжнародні стандарти і договори, про те, що в України можуть відібрати право на проведення ЄВРО-2012, якщо ще раз почують, що у нас зайвого (в прямому сенсі цього слова!) цуцика прибили дошкою. Розумніші ж із чиновників розповідають про „права тварин”. Щоправда, це зовсім зайве, адже і без них видно, що пси в Чернігові (та й не лише тут) мають набагато більше прав, аніж люди – точніше, прості громадяни. Ну, правильно, чиновник випхне вранці праву ногу з п’ятнадцятикімнатного будинку, а лівою ступне в автомобіль „Лексус” (не набаго менший за будинок) і поїде на місце служби народу, де проведе ту ж процедуру – тільки навпаки. Він же – високопосадовець – навіть по землі, де людям не стало життя від псів, не ступає, йому все „до лампочки”.

Коли думаєш про все це, то, слово честі, складається враження, що і за мерів, і за депутатів усіх рівнів на виборах голосували не люди, а... собаки... Я вже називав і місто і вулицю „собачими”, тож не втримаюсь, щоб не приліпити цей самий епітет до слова „влада”.

Тупцяння на місці

Так-от, щодо Англії, де, пригадуєте, „собака – друг человека”. Можливо. А нам, продовжуючи тему „Діамантової руки” і акторки Мордюкової, вже й „управдом” давно не друг. Бачачи переляк влади, яка, неначе ота собака в Англії, йде на повідку у т. зв. „захисників тварин”, комунальники, не маючи ані дозволів, ні коштів на боротьбу з чотирилапими потворами, махнули на них рукою.

А ще нам вішають локшину про якусь „стерилізацію”. Нібито вона акуратно здійснюється. Не вірю! Зате вірю в те, що на стерилізацію акуратно виділяють гроші з бюджету. Але куди ті гроші потім потрапляють, цілком можу здогадатися.

Ще одна цитата від згаданої вчора інформації ТСН: «Захисники тварин взагалі сумніваються в тому, що ветеринари справді стерилізують собак. Хоча на рік ця процедура коштувала 250 тисяч бюджетних гривень...» Зверніть увагу, що це говорять не раз згадані мною тут „захисники”!

І ще одне, – мені взагалі не зрозуміла ота „стерилізація”. Що, після неї цуцик кусатися не вмітиме, чи на дітей не кидатиметься? Тож пропоную „захисникам” інше – замість „стерилізації” хай вимагають спрямування бюджетних коштів на створення та функціонування спеціалізованих стоматологічних кабінетів, де псам, замість стерилізації, видалятимуть зуби. А що? Потім хай ще просять грошей на кашку для своїх беззубих і вже зовсім безпечних улюбленців... Може, дадуть. Якщо УЄФА чи Бриджіт Бардо допоможе.

Розпорядження пішло

Жарти жартами, але днями ця французька акторка, яка останніми роками більше спілкується з собаками, аніж з людьми, лякала українського Президента, що спробує вчинити скандал і відібрати оте ЄВРО-2012, якщо, мовляв, в Україні не стануть „по-людськи” ставитися до собак. Президент, у свою чергу, так налякав Прем’єр-міністра, що той невідкладно (цитата „Lenta.ru”): „отдал Министерству регионального развития, строительства и ЖКХ распоряжение обеспечить меры по предупреждению бесконтрольного размножения бездомных животных, а также создать нормальные условия отловленным и помещенным в приюты особям”.

Ну, віддав розпорядження. І що? Притулки ж оті слід спочатку збудувати. А у нас хто цим займатиметься? Чиновники. А якщо вони, то куди гроші, виділені на будівництво і подальше утримання, підуть?... Ото ж бо й воно. І виходить, що... нічого у нас не виходить, тож проблема залишиться, і ніяке ЄВРО не допоможе.

Відповіді на одвічне запитання „Що робити?” я не маю. На те є влада, яка поглинає мільярди бюджетних коштів, тож нехай і вирішує. Може, прочитає цей матеріал, який би можна було поставити під рубрикою „Крик душі”. Не ставлю, бо не люблю банальностей. Але ще більше я не люблю бачити зграї брудних і злих чотирилапих, які, не забуваймо, можуть загрожувати людям не лише зубами, а й – бактеріями, переносниками яких є. І не лише я цього не люблю.

Олександр СУПРОНЮК, головний редактор
тижневика «Чернігівщина: новини і оголошення»

Фото: Сергій СТУК


Збільшити

На порозі Чернігівського обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка. Красна площа. Історичний центр Чернігова.


Збільшити

На порозі Чернігівської обласної державної адміністрації. Чернігів. Історичний центр міста.

Коментарі (32)

Николаю Марусе | 2011-12-09 09:26

Выделяли, выделяли на сесии миськради.Поройтесь в архивах за май или июнь этого года.

Николай | 2011-12-08 22:30

Саша-Олеся. Никому ничего не выделяли. Не читайте до обеда известный веб-сайт.)))

Сашик | 2011-12-07 16:16

Кому виділили мільйон на так звану живодерську стерилізацію і які результати?

Ishtaru | 2011-12-07 16:08

Іштаре, що ви пишете, усипляти уколом це дуже не гуманно. Наведіть приклад кращого закордонного досвіду!

Ishtar | 2011-12-07 11:31

Полностью согласна с Люсей, для начала не нужно выбрасывать взятых в дом животных на улицу. А для того что бы город из псарни снова стал городом сущетвуют более гуманные методы как по отношению к животным так и по отношению к людям. На западе, на пример, никто не стреляет бездомную живность на улицах на глазах у взрослых и детей. В нормальных странах бездомных животных отлавливают и на месяц помещают в приют если втечене этого времени их никто не забрал в семью, усыпляют одним уколом.
Этот метод в сотни тысяч раз гуманне всехниже предложенных. Я очень люблю животных (кошек, собак и почих, у меня дома жиет подобранная на улице кошка), но вот когда иду мимо стаи собак, в которой сука в период течки, при всей любви к животным - мне страшно.

Горожанин | 2011-12-06 09:43

Алексей_
100 % согласен. Надо не только требовать от города или государства денег, а, коль вы общественная организация, еще и уметь искать альтернативные источники финансирования. Иначе это превратится в бюджетную организацию со всеми вытекающими последствиями.

Олеся | 2011-12-05 09:15

А куди поділися мільйони, які виділила влітку міська рада якимсь бабам, що збирали підписи під базаром за стерилізацію собак?
За такі кошти можна вже й притулок для них вибудувати.

Люся | 2011-12-04 17:06

Не викидайте собак на вулиці та котів і вони не ставатимуть бродячими!

Андрей | 2011-12-04 16:20

Олекса _Пекур
А Олекса у нас кто? Зеленый? Или человек, который в силу своего образования может чего-то требовать от власти? Так требуйте! А я уплачивая свою часть налогов в этой стране хочу спокойно ходить по улицам. Не ожидая встречи с какой-либо псиной. Но имея возможность защитить себя как от псин, так и от теоретиков-моралистов.

Олекса _Пекур | 2011-12-04 12:55

За бездіяльності влади "швондєров" у шкірянках сучасного крою, активізувалися піддослідні професора Преображенського.
Новоявлені "шарікови" сурмлять великий збір зондеркоманд догхантерів - добровільних винищувачів.
Не осягнувши причини, закликають бити по наслідках.
За Довженком: - "Не туди б'єш, Іване!"

MDADA | 2011-12-03 19:10

Бродячих собак не должно быть на улицах города, так есть во всех цивилизованых странах, как и места выгула, где домашняя собачка может в волю побегать без намордника и поводка, и там нет детей, и до места выгула максимум 5 мин пешком с жилого района... и есть спец. места для выгула для текущих сук и щенков, ибо не будет свободы кабелю с таким сообществом, и тоже 5 мин от дома
ВОТ!!!

Tolik | 2011-12-03 14:39

Андрей
Давайте! Вы покупайте мясо, а я схожу яду куплю)) Отличная идея!

Андрей | 2011-12-03 13:08

Тридцать минут назад у меня по домом стая бродячих собак отняла у девочки лет 8-10 пакет с тапочками... Давайте накормим эту стаю... Мясом...

Алексей_ | 2011-12-02 22:40

"Не так давно показували як в Київі один нелюд вбиває собак, чимало таких як він хизується цим в Інтрернеті."
Я Вам вот что скажу, там где я живу - детсад, большой, туда ходит мой сын. Возле детсада всегда бегает стадо "лосей" (дворнягами назвать сложно этих собачек) в количестве 6-10 штук. Если, не дай Бог, какая-то из собачек что-то сделает с кем-то из детей, я с этой стаей сделаю то, что ни в одной телепередаче не покажут. У меня буйная фантазия и больное воображение. И, да, терплю я это стадо собак только потому, что: во-первых - до инцидента дело не дошло, во-вторых - за жестокое обращение с животными у нас предусмотрена ответственность. Но, это до поры до времени.Терпение, оно не безгранично.
Элементарные правила, но могут спасти от увечий, и, возможно, спасти жизнь
http://www.youtube.com/watch?v=Z2mYaQkRO08&feature=related
  Маленькая бытовая зарисовочка (кажись у братьев-славян)
http://www.youtube.com/watch?v=kuROnYnKsoc&feature=related
Осторожно, есть альтернативный русский.

Патриот | 2011-12-02 19:30

Города - прежде всего для людей. То что сейчас творится в городах ни каким обсуждениям не подлежит. Стаи бродячих собак и кошек и крик общественных организаций не трогать. Хорошо видно это наследие после зимы, когда снег начинает таять - туча дерьма на земле. Кто был за рубежом то смогли увидеть - отсутствие стай собак и ихних какашек. Конечно бродячие животные - это наследия деятельности людей. Поэтому и исправлять эту ошибку должны люди, а вернее власть, которой налогоплательщики платят налоги. Но увы мы слышим только разговоры, а бродячие животные как бегали так и бегают по улицам.

Люся | 2011-12-02 18:56

Бідні собаки, бідні люди, бідна Юля!

Андрей | 2011-12-02 18:17

Алексей_
Сергій Стук"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.
A007
Сергій Стук"Так хто на кого нападає? Собаки на людей чи люди на собак?"
Ну особисто я бачив (і навіть бува відбивався) два варіанти:
1.) собаки на людей;
2.) люди на людей.
Щоб люди нападали на собак - не бачив ніколи.
...
"Ви пане Струк негідник, ..."
Негідники - це абстрактні гуманісти.
A007Не так давно показували як в Київі один нелюд вбиває собак, чимало таких як він хизується цим в Інтрернеті.
Знаю про один випадок в Чернігові коли діти гвіздками поприбивали собачіці лапи до дошки. Собака померла.
В ж самі пропонуєте стріляти по собакам, що це не напад?
А вы их к себе поселите и наслаждайтесь. А идти по улице и бояться за себя и своего ребенка - нет уж, выстрелю не задумываясь! Да! И назвались бы Вы не кличкой, а именем...

Сергій Стук | 2011-12-02 18:09

Алексей_
Сергій Стук"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.
A007
Сергій Стук"Так хто на кого нападає? Собаки на людей чи люди на собак?"
Ну особисто я бачив (і навіть бува відбивався) два варіанти:
1.) собаки на людей;
2.) люди на людей.
Щоб люди нападали на собак - не бачив ніколи.
...
"Ви пане Струк негідник, ..."
Негідники - це абстрактні гуманісти.
A007
"... показували як в Київі один нелюд вбиває собак..."
Видно чоловік в курсі: якщо хочеш, аби щось було зроблено - зроби сам... Довели людину безладом, що пішов власноруч порядок наводити.
...
"В ж самі пропонуєте стріляти по собакам, що це не напад?"
Та ні в жисть! Я тварин люблю, як це так - стріляти по них?! Я пропоную у місті порядок наводити. Регулярно прибирати сміття, регулярно усувати псарню з міста...

A007 | 2011-12-02 16:26

Алексей_
Сергій Стук"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.
A007
Сергій Стук"Так хто на кого нападає? Собаки на людей чи люди на собак?"
Ну особисто я бачив (і навіть бува відбивався) два варіанти:
1.) собаки на людей;
2.) люди на людей.
Щоб люди нападали на собак - не бачив ніколи.
...
"Ви пане Струк негідник, ..."
Негідники - це абстрактні гуманісти.
Не так давно показували як в Київі один нелюд вбиває собак, чимало таких як він хизується цим в Інтрернеті.
Знаю про один випадок в Чернігові коли діти гвіздками поприбивали собачіці лапи до дошки. Собака померла.
В ж самі пропонуєте стріляти по собакам, що це не напад?

Сергій Стук | 2011-12-02 16:10

Алексей_
Сергій Стук"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.
A007
"Так хто на кого нападає? Собаки на людей чи люди на собак?"
Ну особисто я бачив (і навіть бува відбивався) два варіанти:
1.) собаки на людей;
2.) люди на людей.
Щоб люди нападали на собак - не бачив ніколи.
...
"Ви пане Струк негідник, ..."
Негідники - це абстрактні гуманісти.

A007 | 2011-12-02 15:40

Алексей_
Сергій Стук"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.
Так хто на кого нападає? Собаки на людей чи люди на собак?
Як можна бути таким нелюдом. Ви пане Струк негідник, сподіваюся той хто створив і нас і собак достойно вас покарає

Сергій Стук | 2011-12-02 15:17

Алексей_
"... идут с требованиями. Дайте нам..."
Во-во.
Просто є два типи людей.
В одних є прагнення, "тяга" до створення, удосконалення. Вони насолоджуються результатами творіння. Пофарбував ворота - приємно самому глянути.
Інший тип - у них патологічне прагнення до руйнації. Комплекс знищення. Вони насолоджуються, коли щось руйнують, псують. Пошкрябав ліфт - отримав насолоду. ЗІРВАЛИ РОБОТУ СЛУЖБИ ВІДЛОВУ - НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ...
Конструктиву?
Є у мене конструктивна пропозиція. Набої зі шротом до рушниці коштують гривень 5, оптом ще дешевше. Беремо ящик набоїв, рушниці, збираємо бригаду добровольців і - айда вночі містом гуляти. Процедуру проводити раз на рік.

Алексей_ | 2011-12-02 14:47

A007Самі сташні звірі, це ті хто ходить на двох ногах.
Щоденно в Україні вбивають сім людей, ще 3-4 гинуть на дорогах, ЛЮДИ скоюють близько 48 нападів на людей. Трапляться близько 700 крадіжок. Виходить бродячі пси яких в разів в 30 менше ніж людей в сотю разів безпечніші за людей. Так що нападників на двох ногах теж будемо відстрілювати. цікаво скільки з нападів собак на людей спровокували люди? скільки нападів на собак було зі сторони людей? ніхто цього не рахує. А спосіб бородьби з бродячи псами дуже простий взяти бродячого пса додому, який стане вірнии другом. Ставлення до тварин визнчає цивілізованість людини та суспільства
"Самі сташні звірі, це ті хто ходить на двох ногах."
Упоротые на марше.. Что тут ещё говорить?... У меня к Вам предложение, начните с себя, сделайте себе дырку в голове. Одним зверем станет меньше, а там, глядишь, и другие последуют примеру. Может хоть немного градус неадеквата в стране упадёт

Алексей_ | 2011-12-02 14:44

Самый смак идиотии заключается в том, что все эти (как их тут назвали) ГРАНТОСОСЫ не идут к власти с конструктивом, а идут с требованиями. Дайте нам землю под приют! Дайте нам деньги на разработку проектной документации приюта! Дайте нам деньги на строительство приюта! Выделяйте ежегодно нам деньги на функционирование приюта! Ну а мы, может быть, будем работать там бесплатно. Это как?? За какой такой хрен? За красивые глаза или из-за любви к собачкам?
Уважаемые, идите с конструктивом к власти, не требуйте всего и сразу, а предлагайте власти поучаствовать в этом деле, не 100% финансирование, а частичное. Остальные деньги ищите у спонсоров и международных организаций, покажите, что вы делаете дело, а не стоите с дебильными плакатами под мэрией. На содержание приюта и прочие функции деньги будут, если вы придумаете как монетизировать свою деятельность. Откройте при приюте вет. клинику, кружки для детей, какие-нить курсы по уходу за животными, принимайте домашних животных на временное проживание, пока хозяева уехали на море или ещё куда. Можно придумать много чего, было бы желание, а желания у вас - нет! Нет, вру. Придти на всё готовое да ещё деньги получать за это - вот всё ваше желание.

A007 | 2011-12-02 14:37

Самі сташні звірі, це ті хто ходить на двох ногах.
Щоденно в Україні вбивають сім людей, ще 3-4 гинуть на дорогах, ЛЮДИ скоюють близько 48 нападів на людей. Трапляться близько 700 крадіжок. Виходить бродячі пси яких в разів в 30 менше ніж людей в сотю разів безпечніші за людей. Так що нападників на двох ногах теж будемо відстрілювати. цікаво скільки з нападів собак на людей спровокували люди? скільки нападів на собак було зі сторони людей? ніхто цього не рахує. А спосіб бородьби з бродячи псами дуже простий взяти бродячого пса додому, який стане вірнии другом. Ставлення до тварин визнчає цивілізованість людини та суспільства

Алексей_ | 2011-12-02 14:33

Tolik
hate all of you aboveшановнi,
хотя, что кривить душой...НЕ уважаемые вышеподписавшиеся, лично вы все мне мешаете жить в моем прекрасном городе. вы едите еду, которую могли бы есть мои дети, забираете у меня мой воздух и решаете ЧТО кому делать!!Создайте себе приют и живите там. А!Нет. лучше застрелитесь. вас и так 7 миллиардов. а еще вы испускаете газы (и не только машинные))
Так что делайте выводы.
P.S. Я не принадлежу к защитникам животных, но считаю, что права их судить вы не имеете.
Уважаемый, если Вам (упаси Боже, конечно) какая-нить собака порвёт задницу на британский флаг, то Вы же будете лететь впереди паровоза с кучей справок и подадите в суд на ЖКХ, мэрию, губернатора, чёрта лысого и ещё невесть-кого и будете требовать(!) чтобы все вышеперечисленные навели порядок в городе и "убрали с улиц этих чёртовых собак".
*Зевая*... Скучно.. Пройдено всё это не раз. С дивана толкать лозунги и устраивать революции на кухне с пышными речами и срывом покровов это по-нашему.

hate all of you above | 2011-12-02 14:13

Tolik
шановнi,
хотя, что кривить душой...НЕ уважаемые вышеподписавшиеся, лично вы все мне мешаете жить в моем прекрасном городе. вы едите еду, которую могли бы есть мои дети, забираете у меня мой воздух и решаете ЧТО кому делать!!Создайте себе приют и живите там. А!Нет. лучше застрелитесь. вас и так 7 миллиардов. а еще вы испускаете газы (и не только машинные))
Так что делайте выводы.
P.S. Я не принадлежу к защитникам животных, но считаю, что права их судить вы не имеете.

Ірина | 2011-12-02 14:13

Раніше і серійних вбивць відстрелювали, а зараз вони в теплі, нагодовані за наші кошти. Подивіться статистику, скільки гине та стають каліками людей від автомобілів, скільки від рук нелюдей, і якось тихо, ніхто не закликає відстрелювати. До речі, двоняги розумніші деяких людей

Сергій Стук | 2011-12-02 14:03

О, я ще, як відомий нелюбитель запроданців, матеріалу не коментував, а глас народу вже чітко оголосив вустами Сан-Григорича суть проблеми: "ГРАНТОСОСЫ" :)
У цьому контексті лишається лиш дивуватися, як купка проплачених та/або хворих на голову може роздмухати гвалт і здійняти хай на всю Європу. Не без допомоги ЗМІ, звісно...

Tolik | 2011-12-02 13:40

Алексей_
Понятно, что начнется)))) Просто у нас сейчас рыночная экономика, и на каждой проблеме хотят некоторые заработать. Те же организации защитников животных, они же за чей-то счет финансируются? Государство естественно не выделяет им ни копейки. Значит откуда деньги? От иностранных спецслужб)) Они получают заграничные гранты от всяких европейских фондов на свою деятельность по дестабилизации ситуации в Украине. А.Г. Лукашенко их очень верно назвал: "ГРАНТОСОСЫ".
Это же у них бизнес такой: появилась в Украине проблема с бездомными животными, появилась общественная организация, подняла галдёж и лай, и какой-то добрый дядя из-за бугра дает этой организации денежки на их борьбу. Естественно, что эти средства руководители организации разворовывают, выделяя сердобольным активистам денежки лишь на разбрасывание собачьего корма по улицам.
Хотя есть очень простой способ борьбы со злом. Можно ночью поднять по тревоге солдат, провезти их по городским пустырям и возле мусорок пускай постреляют этих псов. Не будет бродячих животных - не станет и борцов за их защиту.

Алексей_ | 2011-12-02 13:04

Берегите пенсне, Киса, сейчас начнётся.

Tolik | 2011-12-02 13:03

Раніше в Україні собак відстрілювали, і ніяких псевдозахисників тварин не існувало в природі. Зараз в Білорусі теж бродячих собак і котів відстрілюють і все нормально. Є правда легеньке \"вякання\" захисників тварин, але влада чемно радить їм на власні кошти організовувати притулки. І це абсолютно правильно!!!
Вчора читав, що один український міністр пропонує ввести податок для будівництва собачих притулків. Скажіть, а чому я, як простий українець маю будувати зоопарк для собак?! Навіщо мені ці собачі зоопарки? І взагалі, чому в нашому пришелепкуватому суспільстві вбивство бродячого пса стає злочином? Чому вбити вовка, лисицю, тхора чи куницю, які заходять у селянські господарства можна, а собаку зась? А чому можна вбивати комарів, мух, ос, мишей, пацюків, тарганів? Може й для них створити притулки?)))))
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Експертна «Вечеря на Свободі» на тему міського транспорту і його можливих перспектив

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор