Торговці повторили мітинг на Красній площі. ФОТОрепортаж
Сьогодні торговці у Чернігові, як і вчора, не торгували. Вони мітингували. Мітинг-remake влаштували там же – на Красній площі в історичному центрі Чернігова.
Палкі промови говорила, як Лєнін з броньовика, Олена Варнакова – голова профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців».
З мітингуючими зустрівся депутат Чернігівської міськради В’ячеслав Лебідь.
Збільшити
«Поглянь, Петрівно! Знову їх типу дістали! Не хочуть невдячні синки та дочки до Пенсійного фонду податки платити!»
Збільшити
Такими були ціни на лимони на чернігівських ринках рівно рік тому - в розпал епідемії грипу. Кому епідемія, а кому мати рідна!
Збільшити
Такими були ціни на лимони на чернігівських ринках рівно рік тому - в розпал епідемії грипу. Кому епідемія, а кому мати рідна!
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 8833 |
Посилання до теми:
17.11.2010 «Угнєтьонниє» підприємці обложили Чернігівську міськраду. ФОТОрепортаж
17.11.2010 Підіслані провокатори закликали до штурму мітингуючих під Верховною радою
15.11.2010 «Маршрутка» до Києва – 40 гривень! Позиція перевізників
15.11.2010 Під парламентом зберуться близько 50 тисяч незадоволених торговців
8.11.2010 Проект Податкового кодексу: Уникнення мінімізації чи вбивство свободи?
22.10.2010 Підприємців покращення життя уже дістало… ФОТО
20.10.2010 На 21 жовтня заплановано акцію протесту проти нового Податкового кодексу
12.10.2010 Олег Мороз: «Йдемо задля змін»
1.09.2010 Чернігівські підприємці замислюються про згортання бізнесу
5.02.2009 Дістали-3: Досить. Попередження владі з кізами. ВІДЕО
22.12.2008 Кого "ДІСТАЛИ" у Чернігові? ВІДЕО, фоторепортаж
3.11.2009 Лимонні жлоби. ФОТОфакт
































Коментарі (24)
справедливый | 2010-11-18 22:34
справедливый | 2010-11-18 22:30
Училка | 2010-11-18 20:46
Вот так и остальное читаете.....
Редактор новин | 2010-11-18 15:13
Та нічим незвичним:
1.) Податки базарники перекладуть на покупців і далі будуть "косити бабло" з тих хто досі не знайшов для них альтернатив.
2.) Також припускаю, що через свою жадібну сутність вони на додачу загилять ціни "під галас" про новий кодекс :) Щоб і збитки від всіх цих "страйків" компенсувати, і повне моральне відшкодування за галас на площах отримати.
zzz | 2010-11-18 12:39
Я не в восторге от работы "базарників, і їх "послуг", поэтому все покупаю исключительно в магазинах, но понятие "предприниматель" для меня не ограничено базарщиками.
Говорили про качество и космических ценах? качество и ценовую политику определяют потребители,конкуренция и политика государства)
Покупатель у нас особо на качество не смотрит, главное подешевле(
Как думаете, чем аукнется для Вас как потребителя принятие кодекса?
Думка | 2010-11-18 12:37
И редактор туда же!
Новый налоговый кодекс ущемляет права предпринимателей, которые работают на упрощенной системе налогообложения, а таких в городе тысячи, а не только торгующих на рынке.
Олег | 2010-11-18 11:11
Редактор новин | 2010-11-18 10:44
Надивився вже я особисто і на "роботу" базарників, і на їх "послуги", і на нікчемні товари по космічним цінам. Знаю і про "конкуренцію", коли в одного господаря кількадесят реалізаторів.
Особливо прикольно читати тут слово "зарабатывают". Адже воно однокорінне зі словом РАБОТА :) А відносно того що роблять базарники слід інші терміни застосовувати. Наприклад, "заспекулируют деньги" :)
І не треба про "обеспечивают товарами" :))) Лимони по 40 грн. під час епідемії грипу і китайські вентилятори по 250 грн. у літню спеку - це, йпт, ніфіга не "забезпечення товарами"! Це безстиже жлобство.
zzz | 2010-11-18 10:29
- обеспечивают товарами и услугами
- зарабатывают деньги, а не получают помощь на бирже
- создают рабочие места
- создают конкуренцию
Рибак | 2010-11-18 10:09
Балерина | 2010-11-18 09:46
Балерина | 2010-11-18 09:38
Что есть результат их работы? Что полезного они делают?
> Из 84грн. на оплату труда и товары приходится 40грн., а 44грн. на налоги.
Странно, на том же сайте указано: "Вартість одного тестування складає 84,00 грн. в т.ч. ПДВ 14,00 грн." На какие налоги пошло еще 30 грн.?
zzz | 2010-11-18 09:30
Ни зарплаты бюджетников, ни пенсии существенно не повысятся, а вот цены возрастут, потому что налоги включат в стоимость товара и +конкуренция станет меньше." - золотые слова, лучше не скажешь.
Юрій | 2010-11-18 09:14
Альфред | 2010-11-18 07:30
Автор | 2010-11-18 00:36
Смотрящий | 2010-11-17 23:07
Потому что как стояли у прилавков так и будут стоять. С той лиш разницей что меньше доходу будут получать. А так стояли и будут стоять.
А если уйдут с рынка, то на их место прийдут те кому будет выгодно с касовыми аппаратами товар продавать.
Николай | 2010-11-17 23:04
tINTI | 2010-11-17 22:29
lev. | 2010-11-17 22:18
прохожий | 2010-11-17 21:29
Alex PS | 2010-11-17 20:51
Шева | 2010-11-17 19:14
Училка | 2010-11-17 19:05
А вот если налоги им повысят, нам легче не будет.
Безработных станет больше. Люди как-то работают ни субсидии, ни помощи у государства(у нас с вами) не просят.
Ни зарплаты бюджетников, ни пенсии существенно не повысятся, а вот цены возрастут, потому что налоги включат в стоимость товара и +конкуренция станет меньше.
Есть, конечно, среди торговцев богатые люди, но ведь большинство просто пытается свести концы с концами. Богатые "выплывут", а пострадают, как всегда, небогатые и бедные.
Почему радуется и злорадствует автор, уже второй статьи подряд, понять не могу.
P.S. И ещё о налогах в нашем государстве.
Сейчас идёт регистрация на пробное тестирование(ЗНО). Если интересно, то можете посмотреть на раскладку оплаты за его прохождение( http://zno-kharkiv.org.ua/ ). Из 84грн. на оплату труда и товары приходится 40грн., а 44грн. на налоги.
Куда ещё больше? Куда ОНИ эти деньги(налоги, которые мы все платим) тыркают? ИМ что на очередной новый мерс не хватает?