Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
PR-bonus
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Свіжа ідея-агітація від зелених
Свіжа ідея-агітація від зелених

Свіжа ідея-агітація від зелених

З новою соціально-відповідальною ідеєю публічно виступили Зелені у Чернігові. Та з наближенням місцевих виборів дехто експертів заговорив про нову виборчу технологію.

Як би там не було, але ініціатива цікава і головне громада матиме відповідний зиск від цієї ініціативи.

Екологічний Кодекс жителя Чернігова – саме так називається ця ініціатива. В рамках проекту випущено брошуру та мультфільм, які в ігровій формі закликають дотримуватися елементарних правил чистоти у нашому місті.

Як заявили автори ігровий варіант продукції спрямований не лише на дітлахів, а головним чином на батьків, які б мали спонукали власним прикладом до екологічно виваженої поведінки.

Брошура видана накладом 50 тисяч екземплярів і буде поширюватися волонтерами не тільки у громадських місцях, але й у дитсадках та школах міста.

Як розповів Владислав Савенок, один із авторів проекту вже нині активісти вдягнені у «Соняшник» у місті проводять імпровізовані інтерактивні заходи з мулькими чернігівцями метою, яких є навчання екологічно відповідальному ставленню до природи.

Фото: Віктор КОШМАЛ

Коментарі (8)

лора | 2010-10-07 14:39

а я за фиолетовых в крапинку)))

Владислав Савенок | 2010-10-07 08:17

Антон
---Антон, дякую за "жулика-проходимца" :))---
---Знаю одне: всі чорні справи, навіть коменті із багнюки, пишуть анонімно.---
----Переконаний, що Екологічний кодекс принесе більше користі Чернігову, ніж усякі там шипіння придушених української національною жабою :))--

Платон | 2010-10-06 21:28

На этом сайте шайка малохольных-недоумков подхватила беспроигрышную идею обс...рать любое хорошее дело в своих бредовых комментариях, прикрываясь анонимностью. Вспомнили наверное "Палату №6", резко оборзели, теперь кайфуют от безнаказаности ))

Антон | 2010-10-06 20:47

Шайка жуликов-проходимцев подхватила беспроигрышную идею "зеленых" для успеха на местных выборах. Вспомнили наверное 1994 год, когда "руховцы" все перед выборами резко "позеленели" и имели успех на выборах горсовета.

Избиратель | 2010-10-06 19:46

Для Чернигова, похоже, это что-то новое. Видать у Зелени появился серьезный режиссер. Слоган,типа "Чернигов будет всегда зеленым..", Экологический клип, борды без политики..., чего еще придумают? Но идут нестандартно, без гречки и "20-к", а главное поднимают вопросы понятные каждому. Как по мне, так лучше зеленые чем Голубые, Сердечные и Сильные.... Те все больше обещают, красиво обещают, но ни хрена не делают. Удачи пацаны!

Прхожий - Алексу | 2010-10-06 18:00

 Алекс, а ты случайно не Голубой или Оранжевый?! Или тебе политики мало киевской? Выборы то действительно местные, и надо о них думать, т.е. о нас самих. Может они (Зеленые) чего -то и мало сделали, но припоминаю и РЛС, и их урны, которые на дачи повывозили, и школьные буклеты... Но они то не о политике, а о городе хотя бы заботятся. А то мусором заросли и гордимся что в рейтинге впереди кого-то!! Пусть делают, молодцы, да и сразу отличаются от других, хоть от них польза есть. Посмотришь что тебе другие болтуны - кандидаты от цветных предложат.

Алекс | 2010-10-06 16:56

Після першого приходу у ВР і їх "озеленення" повинен пройти час. А місцеві до виборів ні як себе не зарекомендували, то хай попрацюють 5 років а потім будемо за них голосувати.

Дмитрий | 2010-10-06 14:35

Молодцы!!! Главное - не болтают, глупых обещаний не делают. Я за Зеленых!!!
закрити