Останнє оновлення: 11:02 понеділок, 19 квітня
Офіційна доповідь
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Газета «Чернігівські відомості» потужно висвітлює діяльність місцевого самоврядування. Офіційно
Газета «Чернігівські відомості» потужно висвітлює діяльність місцевого самоврядування. Офіційно

Газета «Чернігівські відомості» потужно висвітлює діяльність місцевого самоврядування. Офіційно

Сьогодні на розширеній нараді про роботу комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» доповіла директор-редактор Ірина Мокроусова.

Комунальне підприємство «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості»Чернігівської міської ради було створене рішенням 12 сесії міської ради 24 скликання від 3 червня 2004 року на базі редакції Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» шляхом її реорганізації.

Підприємство є правонаступником всіх прав і обов’язків редакції чернігівської міської газети «Чернігівські відомості».

Зокрема, як зазначила Ірина Мокроусова, минулого року було видано 53 номери газети загальним накладом понад 244 тисячі примірників.

У кожному з номерів розміщувалася інформація щодо діяльності органів місцевого самоврядування та міських органів державної виконавчої влади — висвітлення роботи сесій, засідань виконкому, постійних депутатських комісій, інформації управлінь та відділів міської ради, а також Новозаводської та Деснянської районних у місті рад.

Також на сторінках газети розміщені роз’яснювальні та інформаційні матеріали районних управлінь праці та соціального захисту населення, управлінь Пенсійного фонду, повідомлення про гарячі телефонні лінії, інформації районних рад про повідомну реєстрацію колективних договорів, повідомлення відділів у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, про місце зустрічі з виборцями депутатів районних рад тощо.

Минулого року «Відомості» спільно з відділом сприяння діяльності депутатів започаткували проект під назвою «Віч-на-віч», що мав на меті знайомство наших читачів зі своїми обранцями як з особистостями, чим вони живуть у повсякденні, чим захоплюються, які вони – без ділових костюмів і краваток.

У рамках проекту читачі зустрічалися з Віталієм Грицем, Любов’ю Покаржевською, Віктором Бережним, Ганною Якубовою, Олександром Шкуратом, Віктором Сехіним, Іриною Любухіною, Олегом Шереметом, Миколою Носком. Крім того, протягом року висвітлювалися звіти депутатів (фракцій) перед виборцями, участь депутатів у різних міських і благодійних заходах, публікувалися звернення депутатських фракцій, коментарі депутатів та інтерв’ю на різноманітні актуальні теми – Володимир Ступак, Алла Лепеха, Михайло Петрущенков, Тамара Касаткіна та інші.

«Вже другий рік працює власний проект «Відомостей» під назвою «Приймальня», який користується беззаперечною популярністю серед читачів», – наголосила директор-редактор.

На сторінках газети на їх запитання відповідали заступник міського голови Олександр Сердюк, начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко, начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Воронін, директор Центру зайнятості Олександр Зевченко, начальники районих управлінь праці та соціального захисту населення Валентина Максименко та Ірина Марчук, голов Фонду комунального майна Олександр Буцко, директор КП «Паркування і ринок» Юрій Кулешов, начальник КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь.

З 2009 року в газеті працює нова рубрика «Під прицілом», в якій на запитання читачів дають компетентні роз’яснення спеціалісти ЖКГ міста – ремонт у під’їздах, стан внутрішньобудинкових комунікацій, прибирання у подвір’ях, хто і як має проводити дератизацію у приміщеннях, хто відповідає за ліфти у будинках тощо. Користуючись нагодою, хочу висловити подяку керівникам підприємств ЖКГ, які з розумінням ставляться до наших запитань і дають оперативні і компетентні роз’яснення з різноманітних проблем, що потім знаходить своє відображення на сторінках газети.

Вже традиційно «Відомості» плідно співпрацюють з міським управлінням освіти. З матеріалів, підготовлених кореспондентами газети «Чернігівські відомості», можна було дізнатися про роботу пришкільних літніх майданчиків, а також про табори дитячого відпочинку.

Неодноразово піднімалося на сторінках газети питання щодо харчування дітей у школах. Про це, зокрема, йшлося у матеріалі, присвяченому Програмі вдосконалення системи організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова у 2009-2011 роках.

Ірина Мокроусова звернула увагу, що з минулого року працює сайт газети «Чернігівські відомості». Там знаходяться не тільки матеріали з традиційних рубрик, а й рішення сесій, виконкомів та інші офіційні документи.

Коментарі (2)

мама | 2010-02-25 15:45

Прохожий
які журналісти? де ви їх там бачили? там сидять самі лизоблюди і дисграфіки (ни петь ни рисовать), у них помилки в заголовках! а журналістських робіт немає взагалі - самий піар влади. звісно за півмільона можна так працювати. давно пора закрити нафіг такі 2газети" і повішати за йі гроші лампочки на стовпи міста.

Прохожий | 2010-02-25 09:29

Хорошо бы еще, чтобы газета была печатным органом для жителей Чернигова, а не пиар-листком для местной власти. Задача журналистов - доносить правду до жителей города, а не рассказывать о том, насколько хороши стоящие у руля. Кстати, по поводу цены - вопрос тоже интересный. Только пол миллиона бюджетных денег на 244 тысячи экземпляров! Это же больше двух гривен на номер! Да при таком финансировании за счет жителей города эту газету нужно не продавать, а раздавать бесплатно! Кстати, и нра счет подписки тоже: может пора прекращать использовать для этого админрессурс?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM