Останнє оновлення: 17:41 четвер, 9 липня
Хто про що...
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Шеремет хотів говорити про демократію, а журналісти – про «землю»
Шеремет хотів говорити про демократію, а журналісти – про «землю»

Шеремет хотів говорити про демократію, а журналісти – про «землю»

Чи існує демократія у Чернігівській міській раді? - саме під такою назвою 2 грудня відбувся брифінг секретаря міськради Олега Шеремета.

Сам пан Шеремет вважає міськраду відкритим органом місцевого самоврядування.

Про це свідчать: можливість потрапити на сесію міськради та засідання різних комітетів, висвітлення всіх (?) рішень на Інтернет-сторінці. Та й затвердження на останній сесії «Положення про Громадську раду з питань гласності і свободи слова» є показником відкритості та демократичності.

Незважаючи всі позитивні вище наведені факти, журналісти вважають сайт міської ради наповненим не в повному обсязі.

Так, відсутня інформація про депутатів їх діяльність, а про депутатів райрад міста взагалі не згадується. Була висловлена думка, що недоцільно мати Інтернет сайти міської ради, КП «Чернігівські Відомості» та ТРК «Новий Чернігів» - за доцільне було б створити єдиний інформаційний портал, залучивши професіоналів, які могли повністю використати ресурси всесвітньої павутини.

Нагадаємо, що за одним із рейтингів сайт чернігівської міської ради вважається одним із найзакритіших. Секретар міськради відповів, що він готовий вислухати всі зауваження і готовий працювати над відкритістю міськради.

На цьому питання про демократію закінчилися і Олега Шеремета засипали питання, що стосувалися землі і діяльності окремих комунальних підприємств.

Олег Шеремет заявив: «Більше ніж 1,5 року жодна фізична особа не отримала ті десять соток, які їй гарантовані законом. Ми із сесії в сесію знімаємо ці питання. Причина полягає в тому, що депутати не можуть дійти згоди, за якими критеріями надавати перевагу громадянам. Законодавець чітко не виписав ці деталі».

Юридичні організації також не отримують вільних земельних ділянок, у зв'язку із змінами законодавства. Земля передається тільки КП «Чернігівбудінвест», що законом не забороняється. Єдиним виходом із ситуації є прийняття положення про проведення конкурсу КП «Чернігівбудінвест».

«ПІК» поцікавився: коли і хто розробить таке положення для КП «Чернігівбудінвест»? На жаль, чіткої відповіді отримати не вдалося. Проте було зазначено, що при розумному підході і вдалому менеджменті підприємство зможе приносити місту над прибутки.

У зв'язку із нестачею коштів у міському бюджеті журналісти поцікавилися, чи отримував секретар міської ради надбавки та премії протягом цього року. «Я особисто отримував до десяти відсотків, але це було в першому кварталі».

Також додав, що дефіцит бюджету передбачався тому, ще в на початку року були запроваджені заходи щодо мінімізації витрат. Були зменшені витрати на утримання апарату міської та районних рад.

Згадавши про райради у місті, прозвучало питання: чи не розглядалося питання ліквідації райрад міста у Чернігові? Пан Шеремет навів наступні аргументи, мовляв виходячи із досвіду міста Суми, які ліквідували райони і отримали масу неузгодженостей, Тай питання це не на часі, бо це довготривалий проект. Хоча й це питання розглядали у стінах міської ради – повідомив пан секретар.

Коментарі (5)

111 | 2009-12-04 12:22

Дилли и БиллиСайт горсовета - полное фуфло. В лучших традициях советского периода. Оперативность очень низкая. Информация шаблонная. Кто вообще этим вопросом занимается там?
В советские времена не было интернета. поэтому о традициях и говорить нечего. Как нечего говорить и о качестве материалов. Сайт как и все подобные сайты отображает официальную точку зрения. По другому и быть не может. В этом деле мне понравились экспертные оценки Клуба молодого политика на сайте Чистой политики. Там то критика сайта действительно объективная.

*ремет | 2009-12-03 21:11

*ризсоломаха не хочет работать, а шеремет не занимается сайтом.
ну я же сказал, что проблемы у нас есть, а что касается соломахи, то тут без вариантов. знаете ли Горбатого- могила исправит.

*риз | 2009-12-03 20:07

соломаха не хочет работать, а шеремет не занимается сайтом.

Вилли | 2009-12-03 17:35

Брифинг секретаря такое же фуфло, как и сайт горсовета.

Дилли и Билли | 2009-12-03 16:02

Сайт горсовета - полное фуфло. В лучших традициях советского периода. Оперативность очень низкая. Информация шаблонная. Кто вообще этим вопросом занимается там?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Планета «МедіаЧе» у Всесвіті

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор