Акция «Марш здоровой молодёжи»
Под лозунгами «Хватит бухать!», «Спорт! Здоровье! Нация!» молодежь Чернигова провелиа 21 ноября «Марш здоровой молодежи», первый по счету марш автономных активистов Чернигова.
Не смотря на плохую погоду, собралось больше 100 участников акции. Развернув баннер и подняв флаги, колонна двинулась по городу.
Автономные националисты активно скандировали лозунги «Молодежь - на стадионы», «Спорт! Здоровье! Нация!», «Помни, чужестранец - здесь хозяин украинец!», «Одна раса, одна нация, одна Родина - это Украина!», «Идея Нации - против деградации!», «Здоровая молодежь - здоровое будущее!» и другие.
Колонна прошлась по главной улице города - проспекту Мира и вышла на центральную площадь Чернигова - Красную Площадь.
Закончилась акция митингом около памятника Тарасу Шевченко, где были зачитаны требования черниговской молодежи к нынешней власти:
- - полного материального обеспечения здоровых многодетных украинских семей
- - безоплатной охраны здоровья
- - поддержки спортивных клубов и объединений
- - законодательное внесение пива и других "слабоалкогольных напитков" в разряд алкогольных, со всеми последствиями
- - увеличение штрафов за продажу алкоголя и сигарет несовершеннолетним
- - запрещение любой рекламы алкоголя и сигарет на телевидении
- - запрещение выступления производителей алкоголя и сигарет в качестве спонсоров массовых спортивных мероприятий
- - запрещение любой пропаганды наркомании, алкоголизма, половых извращений
Перед маршем состоялся турнир по мини-футболу, при участии черниговских команд и гостей из Нежина. Победу получили черниговцы.
Справка. Автономные правые, автономы — это движение украинских новых правых, основанное на идее построения сети независимых одна от другой автономных групп. Такую тактику организаторы движения объясняют тем, что «автономная тактика позволяет сосредоточиться на главном задании движения — агитации и пропаганде».
| Версия для печати Отправить по e-mail Обсудить на форуме |
| Просмотров : 13676 |
Ссылки по теме:
7.09.2009 «Сегодня было спокойно». Ночной рейд черниговских журналистов
26.10.2009 Позволят ли спать соседям «Лимонада»?
18.08.2009 Так «набрались здоровья», что на ногах едва стояли
17.04.2009 Антипример: «Ну, по «Биру» и в школу не идем!»
17.03.2009 Мама, я не хочу быть уродом!
2.03.2009 Обращение к слуге народа
21.11.2009 Женщины-курильщицы мужчинам не нравятся
30.10.2008 Кому нужна пьяная Украина?























Комментарии (40)
росич | 2009-12-01 14:16
На рахунок решти - цілковито погоджуюсь, однак, доки існуватиме безвольне право вибору, толерастія, вседозволеність та моральна розбещеність в спротивні комплекси нікому буде ходити.
Все взаємозвязано. Повинна бути цільова національна політика нової влади, нової системи.
Україну врятує влучний постріл.
chi | 2009-12-01 12:02
автоном | 2009-11-30 09:42
Буду ждать...- ха-ха-ха... Хто ж ти, герой невидимого фронту? Може одразу назвешся, щоб ми даремно не витрачали дорогоцінного часу на пошуки невловимого стукачка.
ну і | 2009-11-28 13:00
автоном=)))) | 2009-11-27 11:23
Юрист | 2009-11-27 09:59
Гадаєш твій айпішнік не палівний?
Дивись, щоб потім не пошкодував про писанину.
ну і | 2009-11-26 22:11
автоном | 2009-11-26 10:12
Краще бути фашистом, ніж п***сом
(Беніто Муссоліні)
ґеволюціонєрчик | 2009-11-26 10:09
Не розумію чим вам так насолив Сашко, як і решті українофобів. Сашко, якщо такі от ґеволюціонери відсилають коменти, отже - правильною дорогою ідем.
На рахунок беанера за 68 гривень, то він був спереду - що не помітно що він з матерії. Це тільки ґеволюціонерчикам червоненки дають шекелі на антиукраїнську діяльність, ми ж навіть банери вручну малюємо.
Молодь ще не сказала своєї думки, ми тільки сказали слово, а скільки смороду підняли українофоби. Але ми ще його скажемо. Навіть не сумнівайтесь. Владу не дають і не приносять на блюдечку, її беруть сильні і відважні фанатики в наглу, нахрапом.
революціонер | 2009-11-26 00:03
Інформація з Вікіпедії - (автономні праві)
...В основному ж прихильниками руху є українські націонал-соціалісти[12], також є націоналісти(??? невідомо які??? Револ), білі расисти, скінхеди, праві футбольні хулігани та інші ...
. Основні ідеї руху[13]:
спротив капіталізму, лібералізму, глобалізації, імперіалізму, матеріалізму (???де комуна????Револ)
побудова автаркічної національної держави на соціалістичних принципах (?????Револ)
Відношення до російської мови всередині руху - толерантне, оскільки російськомовні складають більшість серед учасників руху...
Олександр Ясенчук | 2009-11-25 23:44
Молодь захотіла сказати свою думку і вона її висловила. Відносно кількості, то жодного з вищеназваних субєктів на акції не помітив. Так, що не керуйтесь чутками, а інформацією.
Відносно революціонера, скажу просто, не брешіть.
автономчік | 2009-11-25 23:17
автоном | 2009-11-25 20:25
росич Соломасі | 2009-11-25 20:21
Єдиного не розумію, до чого тут Свобода. Чи вам заздрісно, що ви лузер. У Свободу вас як працівника певних органів вс точно не приймуть.
революціонер | 2009-11-25 18:53
йшов з роботи | 2009-11-25 17:46
грайтесь в спротив, дітки: скільки НАС таких було, скільки ВАС таких ще буде...
автоном | 2009-11-25 15:09
http://v**te.ru/video-12849590_136880124
Влад Савенок | 2009-11-25 11:39
учасник | 2009-11-25 10:26
Зізнайтесь, ви старі, утомлені життям, розбещені грошима - ви нам просто зазадрите. І це прикро, бо якби ви дійсно були патріотом, то раділи б тому, що виросло нове покоління патріотів і Чернігів більше ніколи не буде червоним регіоном. ми не дамо.
Обиватель називає нас фашистами, бо ми дотримуємось правої ідеології. Хто дав вам право вирішувати кому жить на цій землі. а кому забираться геть? - запитаєте ви. А я скажу хто дав вам таке право і кому, як не нам, українцям, вирішувати хто буде жити на землі, скропленій кровю наших пращурів.
Бандера колись говорив: "Життя має дві форми: гниття і гріння". Тож гнийте, заростайте мохом у своїх теплих кабінетах, запливайте жиром біля своїх дружин, а ми покладемо своє майно, кров і якщо треба життя тільки для того, щоб втілити наші ідеали.
автоном | 2009-11-25 09:50
А часом не з високих кабінетів ви виходили?
Вартість одного банера 250-300 гривень. В чернігові банер обійшовся в 68 гривень. Погодьтесь - це не такі великі гроші, як ви тут описуєте. Тоді для чого тут блєстать з начитаністю Фройда і вводити народ в облуду.
автоном | 2009-11-25 09:42
йшов з роботи | 2009-11-25 07:22
А от щодо "автономності" таких от товаришів виникають певні сумніви:
1) вартість більшості банерів, що вони несуть у руках, не входить в категорію фінансових можливостей студентів
2) ці ж банери можна побачити на інших акціях "автономів" по всій Україні (див. http://reactor.org.ua/), що вже свідчить про НЕавтономність і доводить існування певного центру
ну і | 2009-11-24 23:44
Tolik | 2009-11-24 19:52
Що ж стосується обговорюваної акції в Чернігові, добре що за цю справу взялась хоч молодь, а мала би влада... Також нажаль намішано багато лишнього: і чорні пов"язки та такі ж прапори, і гасла расистського нахилу... Крім того, одне діло акція, а інше діло систематична робота. От у Мінську я побачив систематичну роботу. Насамперед органів влади. Чи буде коли таке в нас?
TAO | 2009-11-24 18:45
Вряд ли найдутся...
Нисколько не прославляя нашу власть, полагаю, что у неё других забот хватает, нежели отслеживать участников марша за здоровый образ жизни.
Влад Савенок | 2009-11-24 17:01
Аватара | 2009-11-24 15:47
siver | 2009-11-24 15:35
иван | 2009-11-24 15:20
росич | 2009-11-24 15:15
вони ніхто, ми - все!
я | 2009-11-24 14:55
Яра | 2009-11-24 14:01
Одуванчик | 2009-11-24 14:01
Закрытые лица,потому что власть всячиски притесняет националистические молодежные движени.
А если для кого-то 17.00-это вечер,значит вы наверное первоклассники)
аноним | 2009-11-24 12:01
Андрей Терещенко | 2009-11-24 11:02
Зачем ночью? Если б не "Высокий Вал", ни я, и никто из моих знакомых об этом и не узнал.
Наоборот - следует идти ДНЁМ к учебным заведениям, в НЕкарантинное время. К , простите, долбаным табачно-пивным ларькам.
И что за глупость с перевязанными лицами?
Хорошее дело ведь.
А люди будут вспоминать какую-нибудь Германию 1933 года.
Владислав Савенок | 2009-11-24 10:37