Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
... зате заспівали!
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/201429.html
Мільйон на благоустрій міста «проґавили» чернігівські чиновники

Мільйон на благоустрій міста «проґавили» чернігівські чиновники

Ревізія фінансово-господарської діяльності Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради встановила факти недоотримання місцевим бюджетом 1,3 мільйона гривень на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур міста в 2006-2007 роках.

Про це «Високому Валу» повідомив Сергій Нацик, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Чернігові.

Ця сума мала надійти до бюджету від замовників, що намірялися здійснити будівництво.

І напевно надійшла б. Якби Управління архітектури, готуючи проекти рішень на надання дозволів на будівництво (а в подальшому і дозволи), не закрило очі на відсутність документів про сплату передбачених внесків на благоустрій, а Управління ЖКГ у свою чергу укладало і контролювало виконання відповідних договорів.

Таким чином, чиновники порушили вимоги рішень Чернігівської міської ради від 18.01.2005 та від 28.02.2007 про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур міста Чернігова, і проекти рішень за відсутності договорів були підготовлені по 16 з 586 об’єктів будівництва, що свідчить про вибірковий підхід до різних забудовників.

Так, наприклад, внаслідок згаданих порушень ВАТ «Домобудівник» не сплатив до бюджету міста 876 тис. грн., а КП «Чернігівбудінвест» — 425 тис. грн.

Матеріали ревізій направлені до правоохоронних органів. 

Коментарі (2)

городянка | 2009-11-04 21:38

Так отож! А я думала, як це начальник ЖКГ встиг зоробити на новеньку Шкоду за 100 тисяч! І де це наш шановний мер таких кадрів собі відшукує?

КП | 2009-11-04 10:47

Якщо "ВАТ «Домобудівник» не сплатив до бюджету міста 876 тис. грн., а КП «Чернігівбудінвест» — 425 тис. грн.", то вони - ці ВАТ та КП - сплатили названі гроші до кішені чиновників, яким бюджет розвитку міста та саме місто - до фєні. Згадують про місто лише під час концертів, виборів, інших шоу, а решта часу - крадуть, крадуть, крадуть...


закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор