Останнє оновлення: 08:33 понеділок, 17 червня
Показова угода
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів – Меммінген. Нова угода між старими друзями. ФОТОрепортаж
Чернігів – Меммінген. Нова угода між старими друзями. ФОТОрепортаж

Чернігів – Меммінген. Нова угода між старими друзями. ФОТОрепортаж

У суботу, 19 вересня відбулось підписання угоди про партнерські відносини між Черніговом і німецьким містом Мемменгіном. Фактично це було підтвердження тієї дружби, яка триває між містами вже 14 років.

Перша офіційна угода про співпрацю між Черніговом і Меммінгеном (земля Баварія, Німеччина) була підписана 17 липня 1995 року.

Біля витоків поглибленого співробітництва стояли обер-бургомістр Меммінгена Іво Хольцингер, відомий громадський діяч Баварії Герман Пфайфер, тодішній міський голова Чернігова Віталій Косих, відомий чернігівський лікар Володимир Фаль.

На початковому етапі співробітництва німецька сторона була зацікавлена надати допомогу дітям, постраждалим від аварії на ЧАЕС, допомагала медичним обладнанням і машинами „швидкої допомоги”. Згодом налагоджені зв’язки сприяли здійсненню низки культурно-мистецьких проектів.

Сьогодні дружні стосунки між Черніговом і Меммінгеном перейшли у площину безпосередніх контактів між українськими і німецькими родинами, громадськими організаціями, творчими колективами. Поглиблюються зв’язки між камерним хором ім. Бортнянського та камерним хором, оркестром музичної школи і музичного колегіуму Меммінгена.

Нова угода про партнерство, підписана міським головою Чернігова Олександром Соколовим і обер-бургомістром Меммінгена Іво Хольцингером (він, до речі, обіймає цю посаду вже 28 років!), відкриває нові перспективи взаємовигідного співробітництва. Партнерство між містами має стати внеском у дружбу між українським та німецьким народами.

Іво Хольцингер: „Я радий, що співробітництво між Черніговом і Меммінгеном продовжується в освітній сфері. Наша делегація сьогодні відвідала школу № 1, і ми отримали чудові враження. Тепер думатимемо про те, як заохотити учнів, які добре вивчають німецьку мову”.

Олександр Соколов: „Ті стосунки, які були налагоджені між нами у 1990-х роках, є чудовим прикладом для наших послідовників, для майбутніх поколінь. Будемо дружити з Меммінгеном довго-довго”.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Цвяхи на лавах чернігівцям не до смаку

За інф. "Високий вал"

RedTram
Загрузка...
Північний вектор