Останнє оновлення: 12:13 субота, 21 травня
Пляжний сезон \ Антошин
Постійне посилання: http://newvv.net/politics/chernigov/198488.html
Пляжі Чернігова досі не відкриті. Винен Антошин?

Пляжі Чернігова досі не відкриті. Винен Антошин?

Станом на сьогодні, 18 червня 2009-го року, пляжний сезон у Чернігові ще й досі не відкритий.

Про це у розмові з кореспондентом «Високого Валу» повідомив старший інспектор Чернігівського міського управління ГУ МНС в Чернігівській області Олександр Коломієць.

Сьогодні на 15.00 було заплановано спільний рейд МНС-ників, рятувальників, санепідемстанції та ЖКГ Чернігова щодо оцінки готовності місцевих пляжів до відкриття пляжного сезону.

Одначе рейд було зірвано, оскільки із вищеназваних організацій, з’явилися лише представники МНС та рятувальної служби.

- Мета сьогоднішнього рейду - формування офіційної комісії з представників МНС, рятувальної служби, санепідемстанції та ЖКГ і спільна відповідь на питання «Чи готові чернігівські пляжі до відкриття пляжного сезону?» - говорить старший інспектор Чернігівського міського управління ГУ МНС в Чернігівській області Олександр Коломієць. – Як бачите, окрім мене та представника рятувальної служби, ніхто не з’явився.

Я щойно мав телефонну розмову і з санепідемстанцією, і з ЖКГ, але вони відмовляються приїжджати, аргументуючи своє рішення тим, що на пляжах вже були і відповідні акти перевірок мають.

Можливо, ці служби дійсно провели необхідну з їх боку роботу, тоді чому в такому разі вони й кроку не зробили до формування спільної з нами, МНС та рятувальниками, комісії, адже без спільного висновку усіх 4-х служб, пляжі міста не можуть бути відкриті.

Я вважаю, що гальмує всю роботу служба ЖКГ міста. Судіть самі, ГУ МНС в Чернігівській області своєчасно провело перевірки всіх чернігівських пляжів, виявило недоліки та повідомило про них службу ЖКГ міста. Час іде, а недоліки й досі не усуваються.

Наприклад, я не можу зрозуміти, навіщо на пляжі «Золотий берег» була встановлена металева вежа. Навіщо, з якою метою? Щоб малеча або сп’янілі підлітки лазили по ній та травмувалися?

Подібні питання та вимогу забрати вежу з території пляжу я не раз ставив перед представникам ЖКГ міста , але ні відповідей не почув, ні дій з їх боку не побачив.

- Рятувальною службою були проведені всі необхідні перед відкриттям пляжного сезону роботи, у тому числі водолази дослідили дно біля пляжів, - каже представник рятувальної служби Микола Миколайович. – Біля пляжу «Золотий берег», приблизно у 3-4-х метрах від берегу, був виявлений старий трос, але ми й досі не можемо його витягти. Проблема в тому, що для його евакуації необхідний трактор, який нам вже не перший день обіцяють у ЖКГ міста.

Між тим, з початку цього року на території Чернігівської області потонуло вже 30 осіб, в тому числі 12 дітей.

Коментарі (1)

Да | 2009-06-18 23:29

пока соколов и ко вместе с его дружком антошиным будут при власти, такой бардак будет везде


закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM