Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Громадський транспорт
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Проїзд тролейбусом у Чернігові подорожчає на чверть
Проїзд тролейбусом у Чернігові подорожчає на чверть

Проїзд тролейбусом у Чернігові подорожчає на чверть

Відділ зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради оприлюднив проект рішення про підвищення вартості проїзду у тролейбусах з 60 коп. до 75 коп. за поїздку.

У повідомленні надається адреса для зауважень та пропозицій. Втім, про їх врахування чи навіть розгляд не сказано нічого:

"На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті» та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua в розділі "Регуляторна політика".

Проект спрямований на приведення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті у відповідність до фактичних витрат КП „Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради, пов’язаних із наданням цих послуг.

Причинами зростання витрат операційної діяльності є збільшення мінімального розміру заробітної плати, і як наслідок, – витрат на оплату праці та розміру відрахування на соціальні заходи., підвищення ціни на електроенергію.

Передбачається збільшення вартості разового проїзду в тролейбусах до 0,75 грн., тобто на 0,15 грн. (25%) у порівнянні до діючої вартості разового квитка. Вартість місячних проїзних квитків залишається на діючому рівні.

Підставами для розробки проекту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 р. №280/97, Закон України «Про міський електричний транспорт» від 29 червня 2004 р. №1914-IV, Закон України «Про транспорт» від 10 листопада 1994 р. №232/94, Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розрахунку тарифів на послуги міського електротранспорту» від 25 березня 2008 р. №71 та «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)» від 25 липня 2007 р. №96.

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням транспорту та зв’язку міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:14000, м.Чернігів, пр-кт Перемоги, 90 (відповідальна особа – Воронін В.В.).

Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради В.В. Воронін."

Проект рішення "Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті"

Коментарі (5)

Шеві | 2008-11-28 11:00

Це точно, що молодь. Але слов ПРАЦЬОВИТА слід підкреслити

Шева | 2008-11-28 10:22

Меру і депутатам не вигідно знімати льготи для пенсіонерів, не вигідно з огляду на майбутні вибори. Пенсіонери, це чи не єдина категорія виборців, яка майже в повному складі ходить на вибори і з цієї точки зору прийняття такого не популярного рішення серед пенсіонерів, як відміна льоготного проїзду, не буде. Як завжди за всіх буде відповідати здорова, працьовита молодь.

Сергій | 2008-11-28 10:08

гість
Гм. Мабуть тому що все розвалено вусмерть. Взагалі-то гадаю краще би пасувало фото ментовської будки для перевезення зеків...

гість | 2008-11-28 09:30

Підтримую Сергія.
ціна в 75 коп. звичайно не є катострафічною, але дуже хотілося б що аби місто закуповівало нові тролейбуси, а на автобусних маршутах зявилмся нормальні автобуси, а не російські ПАЗи, які для цього не призначені, в нас в україні виробляють автобуси на будб-який смак.
Цікаво, а чому на фото тролейбус тех. допомога??

Сергій | 2008-11-27 19:34

Є пропозиція зробити проїзд платним для пенсіонерів, "убогих і обездолених" податківців, так званих "чорнобильців" та інших шаровиків.
Пенсіонери катаються через все місто за пакетом молока на 10 коп. дешевшим, а справжні чорнобильці вже у землі давно. Податкова не розориться, як проїздні придбає, дійсні тіки в робочий час.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM