Останнє оновлення: 20:13 п'ятниця, 29 травня
Забудо/Законність
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чому депутати "знімають" прокурора?
Чому депутати знімають прокурора?

Чому депутати "знімають" прокурора?

Не секрет, що на рішення Чернігівської міської ради прокуратура виносить багато протестів. Опротестовуються прокуратурою рішення в основному земельні – воно й не дивно в ситуації, що склалася з ринком землі в Україні.

Дивує інше – розгляд цих протестів в стінах міської ради. Протести прокуратури, що виносяться на розгляд сесії в основному або відхиляються, або знімаються. Варіант задоволення позовів трапляється дууууууже рідко.

Тактика така: якщо не вистачає голосів для відхилення протесту, то його знімають з розгляду сесії. І потім виносять цей протест вже на наступну сесію. А в міжсесійний місяць лобісти відхилення протесту інтенсивно «обробляють» депутатів, наводячи серйозні «аргументи» для збору необхідних 26 голосів (більшість міської ради).

І так триває до того часу поки протест не відхилять і дадуть черговому «інвестору» зелене світло для забудови.

 Найдовше кочує від сесії до сесії протест прокурора на виділення 7, 5 га в районі Савчука. Прокуратура говорить про порушення екологічних норм. Заклик депутата Володимира Ступака на останній сесії про задоволення протесту так і не був почутий рештою колег – протест зняли.

Тож на наступній сесії депутати знову визначатимуться стосовного цього вже скандального землевідводу і яким буде рішення прогнозувати важко. Можливо прокурора знову «знімуть».

 

Коментарі (4)

Саша эксБанк | 2008-07-11 21:35

Вот, вот. Только вы еще Шеремета забыли, предводителя депутатства. Но всему есть предел. Во всем нужно иметь меру.

Комет | 2008-07-11 12:05

Чекаю на відповідь. Чи її не буде, чому? Чекаю на відповідь :-)

Тома | 2008-07-11 10:20

за незаконные решения по дерибану 7,5 Га зеленой зоны в районе Савчука в нормальной стране на запястьях мэра $ОКОЛОВА и депутатов лоббистов (Багмута и строительной мафии) уже бы защелкнулись наручники, а у нас прокуратура "сопли жует"

Комет | 2008-07-10 13:41

А Кнуренко готовий вкладати гроші, коли землю не викупить? На території "ЖМолоту" окрім бруду нічого немає, а скількі там ГА, так не хай в арендовану землю вкладає кошти. Так само і інвестори... чому всі так проти, аби проект був виважений і враховував інтереси громади.
Питання не складне, чекаю на відповідь.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор