Останнє оновлення: 12:55 субота, 5 жовтня
Людина / Довкілля
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Лазні-паровози і нужники над Десною: ФОТОрепортаж
Лазні-паровози і нужники над Десною: ФОТОрепортаж

Лазні-паровози і нужники над Десною: ФОТОрепортаж

Нещодавно Високий Вал розмістив інформацію про зупинення діяльності лазні приватного підприємця, що розташована на березі річки Білоус.

У відповідь на цей матеріал Високий Вал отримав тривожний сигнал від читача, нашого палкого шанувальника. Суть його зводилася до того, що у Чернігові на березі ріки Десна відбуваються більш значні порушення при здійсненні подібної «лазневої діяльності».

«Пройдіть на берег ріки Десна за готелем «Брянськ». Там кілька лазень» - пише він. І звертає увагу, що як і закрита лазня, вони «опалюються котлами на твердому паливі».

«В одної з них напроти щита, що забороняє експлуатацію 100 метрів прибережної смуги, виритий «туалет типа сортир», і з нього все сочиться у річку!» - обурюється наш дописувач. - «І миються під душем, і вода стікає прямо у ріку Десна, акуратно на 15 метрів вище пляжу!»

Справді, туалети над річкою поставити підприємці не гребували. У кого ближче до річки, у кого далі. Але до ста метрів далеко.

На перехожих від лазні кидається собака. Вільно. Ні ланцюга, ні намордника (стаття 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Інший цербер кидається вже з будки на відвідувачів того ж таки туалету. Зі спини.

З кількох труб валить густий дим. Споруди-вагончики оточені підготовленими дровами.

Серед них припарковане авто. Воно сюди проїхало повз плакат із забороною проїзду.

Ось він:

На якій підставі ці підприємці здійснюють господарську діяльність у прибережній захисній смузі і чи мають на це необхідні дозволи?

Ситуацію прокоментував Сергій Білиловець, начальник відділу екологічного контролю за використанням земель та надр Держекоінспекції в Чернігівській області:

За наявною в Держекоінспекції в Чернігівській області інформацією біля готелю “Брянськ” здійснюється діяльність сауни з порушенням вимог природоохоронного законодавства.

Все будівництво і реконструкція існуючого будівельного вагончика здійснена самовільно. Матеріали спільних перевірок з прокуратурою м.Чернігова знаходяться у прокуратурі області.

На даний час Чернігівською обласною прокуратурою заявлено до Київського апеляційного господарського суду три позови проти СПД Боклан І.П. стосовно знесення самовільно збудованих споруд, визнання незаконним п.198 рішення шістнадцятої сесії четвертого скликання Чернігівської міської ради від 12 квітня 2005 року та анулювання договору оренди земельної ділянки 0,1 га СПД Боклан І.П.

На сьогодні остаточного судового вердикту по вказаній справі не винесено.

Коментарі (1)

Александр Черниговский | 2009-08-24 12:39

Уберут с пляжа туалет - будут срать в прибрежные кусты. Нашему народу не привыкать.
  Или "экологи" считают, что дерьмо в кустах вдоль берега полезней для реки?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

   Чорна Десна і мертвий пляж

SVOBODA.FM