Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Політика
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / Чернігів: Губернатор не буде керувати виборчим штабом «Нашої України». Бо губернатор і «недосвідчени

Чернігів: Губернатор не буде керувати виборчим штабом «Нашої України». Бо губернатор і «недосвідчени

Микола Лаврик не буде головою обласного штабу «Нашої України» на позачергових Верховної Ради. Про це заявив голова обласної організації НСНУ Олег Обушний під час презентації обласного сайту партії «Чернігівщина ТАК!».

Обушний назвав дві причини такої позиції. По-перше, Микола Лаврик – губернатор, і згідно з рішенням Президента працюватиме на цій посаді і під час передвиборчої кампанії. По-друге, Лаврик вступив до партії зовсім нещодавно і ще не має необхідного досвіду партійної роботи.

За його словами, рішення про призначення Лаврика не було, а керівником штабу є саме Обушний. 

ГМ ОПОРА

Коментарі (9)

abc | 2007-06-24 11:14

Політика, котру проводить Лаврик, є далекогдядною, розумною і спрямованою на користь як громадян, так і держави.

У згаданого тут Ступака, репутація винятково чесної і відданої справі людини.

Це ті люди, з якими хотілося б робити спільну справу.

Характеризувати Обушного не беруся, в цій темі це зробили і без мене...

Вова | 2007-06-23 23:11

 Обушний не ангел, але кращого нема щоб робив вибори . В інших ще гірше , отож маемо що маемо.

Бачили очі що обирали то тепер і їжте, а що краще Ломака , якій в нього результат і кому він служить ???

Чернігівець | 2007-06-23 18:16

 Не вірю що так казав Обушний

Щось не те , Лаврик мае досвід не тільки господарьської роботи , а й управління як в Сумскій то і Чернігівській області , а щодо партійної роботи то він був заступником Кинаха поки той не зрадив , а щодо Обушного то особа яка на горбі Атрошенка заїхала до влади , а до того ООО ніхто не знав ??? І ще, страшні вибори 2004 року робив керівник обласного штабу В. Атрошенко , і результат був чудовий , а при обушному в 2006 році НАШІ взяли 8 % голосів , а то правда що в партії Олега Олексійовича не люблять. НЕ ТРЕБА ОБРАЖАТИ МИКОЛУ ЛАВРИКА - Олег Олексійович почуй що про тебе кажуть прості люди !!!

Українець | 2007-06-23 15:23

Володі Ступаку. Шановний Володя, не допусти, щоб через Обушного Ваша партія пасувала задніх. Ви - авторитет. Обушний партію і весь блок зганьбить.

Громада | 2007-06-23 15:21

Якщо буде Обушний виборами керувати, то парттії НСНУ на Чернігівщині голосів не мати!

Небайдужий | 2007-06-23 15:19

Параноя влади та збагачення затьмарила Обушного! Невже ви НСНУшники не можете відвертто сказати свою позицію і не ганьбити обушними партії Президента? Гнати таких, як пан Обушний з партії Президента та з влади, яку він захопив махінаціями.

Член партии НСНУ | 2007-06-23 15:14

Олег Олесеевич!

Да имейте Вы совесть . Хватит людей мочить. Лаврик достойнее Вас , да и опыта у него гораздо больше. Простите, Вашего опыта по присваиванию партийных денег, он, конечно не имеет. Но именно в этом и сила Лаврика. Ему люди поверят, а Вам - НЕТ!

Париец | 2007-06-23 13:58

Вот Слава их и рассудит. Олежка, расстроился что Лаврик главным будет и ты своих 100 000 баксов на выборах не украдешь?

аноним | 2007-06-22 20:48

А ще Обушний сказав, що 28-го у нас Кириленко.

Детальніше - http://go.chernigov.net/
закрити