Нагорода музиканту - поїздка до Парижу
Троє учнів Чернігівської музичної школи №1 імені С. Вільконського стали переможцями Всеукраїнських музичних конкурсів, що проходили в Києві, - про це повідомив сьогодні начальник управління культури міської ради Олег Васюта.
Флейтист Віталій Шульга переміг у Першому всеукраїнському конкурсі на краще виконання творів французьких композиторів. Юний чернігівський музикант нагороджений поїздкою з концертами до Парижу та Відня.
А вихованці музичної школи №1 Поліна Латун (фортепіано) та Яна Лаврова (віолончель) стали лауреатами – здобули відповідно першу та другу премії – Всеукраїнського конкурсу на краще виконання творів австрійських композиторів.
Обидва конкурси були організовані відповідно Посольством Франції та Посольством Австрії в Україні за підтримки Міністерства культури і мистецтв України.
За словами директора музичної школи №1 імені С. Вільконського Ольги Астаф’євої, протягом навчального року вихованці школи брали участь у 13 міжнародних та всеукраїнських конкурсах, в 7 з них стали лауреатами.
На її думку, високий рівень підготовки юних музикантів можливий завдяки реалізації міської програми підтримки обдарованих дітей – у музичній школі працюють класи з поглибленим вивченням профільних дисциплін. До того ж, всі лауреати конкурсів одержують стипендії міського голови.
Ірина Синельник
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 3744 |
Додати коментар: