Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Якість
Ви знаходитесь: Політика / Чернігів / НАССР “обмиють” на підприємстві “Чернігівська горілка” або Вікно в Європу має бути якісним

НАССР “обмиють” на підприємстві “Чернігівська горілка” або Вікно в Європу має бути якісним

На підприємстві Чернігівський лікеро-горілчаний завод “Чернігівська горілка” буде створено систему безпечності харчування НАССР* показову для всієї України.

Основні принципи НАССР на виробництві протягом двох днів вивчали на семінарі фахівці з якості харчових підприємств та спиртової галузі області. Навчання організували і провели фахівці державного підприємства „Чернігівстандартметрологія” та Українського науково-дослідного навчального центру Держспоживстандарту на базі ЧЛГЗ “Чернігівська горілка”.

“Впровадження систем управління якістю і безпечності харчування повинне стати метою самих підприємців. Цьому має сприяти чесна конкуренція та елементарна „ліквідація безграмотності” у царині європейських стандартів”, – підкреслював на семінарі заступник директора УкрНДНЦ Олександр Топольницький.

Нові європейські стандарти якості і безпечності харчових продуктів – невідомі для багатьох, оскільки почали впроваджуватись на підприємствах України лише влітку цього року.

„Наше завдання – змінити ситуацію на краще в харчовій і спиртовій галузі зокрема, ” – зазначає директор ДП „Чернігівстандартметрологія” Віталій Бекешко.

Наступний семінар на „Чернігівській горілці” буде Всеукраїнським. Фахівці науково-дослідного центру Держспоживстандарту та самого підприємства поділяться уже досвідом впровадження системи НАССР.


*англійська абревіатура HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) читається українською та російською мовами, як „хассп”

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM