Останнє оновлення: 09:23 субота, 21 травня
Технології
Ви знаходитесь: IT / Україна / Завод Corum Group вперше в Україні тестує 5G телеметрію
Завод Corum Group вперше в Україні тестує 5G телеметрію

Завод Corum Group вперше в Україні тестує 5G телеметрію

Тестування підтвердили, що технологію можна застосовувати під землею.Vodafone Україна, Ericsson і «ДТЕК Енерго» протестували 5G телеметрію на Харківському машинобудівному заводі «Корум Світло шахтаря», встановивши на очисний комбайн 5G-модем Quictel, підключений до приватної мережі 5G від Ericsson.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Технологія дозволяє в режимі реального часу збирати дані про стан обладнання, передаючи їх на сервер підприємства. Тестування телеметрії – один з етапів реалізації першого в Україні пілотного проєкту Smart Factory 5G.

Технологія працює у приватній мережі 5G (Private Network), яку компанії Vodafone та Ericsson розгорнули на заводі. Вона дає змогу швидко передавати великі обсяги даних про роботу комбайна у шахті без використання кабелів.

Крім того, власна мережа 5G забезпечує обробку інформації локально на підприємстві: дані захищені та недоступні для зовнішніх сторін.

Проведені тестування підтвердили, що таку технологію можна застосовувати під землею. Надалі очисний комбайн, призначений для видобутку вугілля у складних гірничо-геологічних умовах, можна буде підключити до 5G в шахті. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM