Останнє оновлення: 10:48 вівторок, 7 грудня
Освіта
Ви знаходитесь: IT / Україна / Мінцифра заощадила близько 25 млн грн і закупила ноутбуки вчителям
Мінцифра заощадила близько 25 млн грн і закупила ноутбуки вчителям

Мінцифра заощадила близько 25 млн грн і закупила ноутбуки вчителям

Мінцифри провело експертизу договорів на закупівлю ноутбуків за субвенцією у 5 областях — Дніпропетровській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Полтавській та Печерського району Києва. У результаті заощаджено понад 24,7 млн грн, повідомляє Мінцифри.

Наприклад, у Чернігівській області завдяки економії понад 800 тис. грн вдалося забезпечити додатково 44 вчителів якісною технікою. Наразі підписуються договори й скоро ноутбуки почнуть доставляти у школи. Усього техніку отримають понад 13 тисяч учителів у цих областях.

Усього контроль за цільовим використанням субвенції дозволить заощадити більше ніж 100 млн грн та додатково забезпечити понад 5 000 вчителів ноутбуками.

Проект “Ноутбук кожному вчителю” реалізують Мінцифри та МОН. На закупівлю 60 тисяч ноутбуків для вчителів з держбюджету виділено 980 млн грн. Завдяки цій субвенції вчителі зможуть зробити процес навчання більш сучасним і доступним.

Учителі отримуватимуть техніку одразу після того, як місцеві державні адміністрації проведуть закупівлі та підпишуть договори з постачальниками.

Щоб унеможливити корупцію та зробити процес закупівель максимально прозорим, команда Мінцифри створила публічний дашборд. Це інтерактивна мапа України, де кожен може контролювати, як ОДА використовують надану можливість та за яку ціну придбають техніку. Мінцифри перевірятиме кожну закупівлю та в разі завищення цін пропонуватиме зменшувати вартість. Адже головне, щоб якомога більше вчителів отримали якісну техніку та могли зручно працювати.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Поліція уточнила деталі ДТП на Чернігівщині: загинуло 11 осіб, ще 8 - травмовано

SVOBODA.FM