Останнє оновлення: 18:09 понеділок, 29 листопада
Новини уомпаній
Ви знаходитесь: IT / Україна / Vodafone долучився до проекту Президента України «Нове село»
Vodafone долучився до проекту Президента України «Нове село»

Vodafone долучився до проекту Президента України «Нове село»

На Луганщині стартував пілотний проєкт «Нове село»

У Шульгінській територіальній громаді в Луганській області оператор Vodafone запровадив кілька рішень, зокрема було розширене покриття LTE900 на Шульгинку та навколишні села, а громаду залучено до проекту Find&Follow.

Спільно з Шульгинською ОТГ, Vodafone Україна також розробив туристичний маршрут місцевістю та додав його на сайт: https://findandfollow.com.ua/shid/luganska-oblast-3-2/troyitska-tserkva-bilovodsk. Оператор і далі готовий підтримувати громаду в цьому напрямку та популяризувати її туристичний потенціал.

У приміщенні Центру культурних послуг на тачскріні оператор розмістив експрес-тестування цифрових знань, розроблене спеціалістами Vodafone Україна, Міністерства цифрової трансформації, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та ОБСЄ. Тест дозволяє не тільки швидко перевірити рівень своєї цифрової грамотності, але й отримати нові знання, оскільки містить роз'яснення, підготовлені фахівцями, до кожного запитання на теми: безпечне користування інтернетом, соціальні мережі та месенджери, перевірка правдивості інформації, мобільне шахрайство та загальний захист інформації.
 
На території комплексної будівлі також відкрито магазин Vodafone.
 
Програма «Нове село» Президента України спрямована на зміцнення стійкості територіальних громад, наближення державних послуг до користувача у громаді, що покриватиме додаткові потреби населення, підвищуватиме інвестиційну привабливість територій шляхом створення центрів нового формату, що будуть орієнтовані на забезпечення надання переліку базових адміністративних та культурних послуг для жителів ТГ та передбачатиме стимулювання соціально-економічного розвитку регіонів України.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Деснянський райсуд вже рік з професійною охороною

SVOBODA.FM